Неотговарящ етикет с баркода на продукт в MyFitnessPal ?

13.02.19
13:49

Здравейте! От вчера почнах да си следя калориите и да си записвам в myfitnesspal ( грубо казано ). В началото ми беше трудно, защото е на английски но схванах основните неща как се правят. Та проблема идва от днес като започнах да сканирам баркода на овесени ядки (борче) . И какво се оказа, самият етикет не отговаря на написаното в myfitnesspal ? Някой има ли обяснение за това и ако може да се оправи? Като го сканирам и ми излиза 66,3g въглехидрати, 6,9g мазнини и 16,9g белтъчини докато на етикета пише 56g въглехидрати, мазнини 7,1g и белтъчини 11g. Според мен има голямо значение. съвсем не са близки цифрите, а и според мен това го правят за тяхна изгода. Няма друго яче. Мислят си, че ние сме балъци и не ги гледаме тези неща...

13.02.19
14:14

На кой за изгода го правят според теб?

13.02.19
20:51

За да продават продукти с невярно съдържание значи има нещо гнило... като държавата например. Такъв ни е манталитета 🙂

13.02.19
20:57

Човече, това не ти е сайт на производител да търсиш съвпадение на кода. Храните в myfitnesspal се въвеждат от потребителите !! Всеки може да впише квото си ще там. Като не ти пасва, въведи го ти наново според етикета.

Още утре вече ще се чувстваш по-добре, ако започнеш днес!

Виж услугите ни
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1