пъпки от креатин

13.02.19
15:45

Здравейте. Искам да попитам случвало ли се е на някои от креатин монохидрат креапюр да му излизат пъпки. Не съм взимал нищо 3 месеца след което започнах да взимам кретин 5 гр. сутрин на гладно и на 4- 5 ден ми излезнаха пъпките. Дали е възможно от преди тези 3 месеца не го бях спирал поне година и да се е наситил организма и за това да се получава така

13.02.19
15:56
#1

ето още една снимка
и по лицето излизат на всякаде

Мнението беше редактирано от здуеси на 13.02.19 15:57.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1