Дневникът на Гордан

Прескочи до:

26.03.20
20:59

Днес за пръв път, от неделя насам, си пипнах входната врата, така че е трудно да се каже, че има за какво да пиша. Правя разни лицеви и клекове. Задникът ми се е превърнал в една гигантска синина от седалката на велоаргометъра. Подлагам възглавници и одеяла сгънати 34 пъти, ама не помага. За момента въртя два пъти по 30 минути на ден, като ми се иска идните дни да е четири пъти по 30 минути. Ще видя дали ще го докарам, защото и в работа тия белгийци не мирясват, а и концентрацията и желанието падат все по устремено. Калориите са около 2500, днес около 2250. Всичко, разбира се, е на око, тъй като везната ми е в София. Гледам да завишавам грамажа, когато си въвеждам храната. Вече ми е трудно да заспивам при липсата на физическо натоварване.
Поне да си бях взел личния компютър, не само служебния. Сигурно, от нямане на какво да правя, щях да си напиша магистърската дипломна работа, която отлагам втора година.

Мнението беше редактирано от Гордан на 26.03.20 22:45.

30.03.20
15:42

И с на баба ми мекиците пак съм свалил килограм. Днес заковано 120, с бая високи въглехидрати уикенда.
То се видя, че нямам алтернатива и тръгнах да купувам ластици онзи ден. В Декатлон всичко е изчерпано. Имаше един 45 кг. съпротивление, регистрирах се, сложих го в количката, стигнах до плащане и “няма наличност”. Сложих си и-мейл нотификация, когато се появят в наличност 25, 35, 45, 60 кг., вечерта имах мейл за 45 кг. Докато натисна и пак го нямаше. Ще се чака, защото 200 лева за по-високо съпротивление ластик на някаква реномирана фирма не ми се дават.
Помагам финансово на майка ми и отделно на баба ми и дядо ми и като тегля чертата се оказва, че пак харча значително по-малко, от колкото само за себе си в София, като даже включвам разходите по оранжерията и пелети за камината.

Мнението беше редактирано от Гордан на 30.03.20 15:43.

30.03.20
15:57

Същата история с Декатлона. На чист късмет явно попаднах на някъв прозорец и поръчах. Веднага след това бяха изчерпани .Явно в момента много се купуват. Може би защото и цените им са по- приемливи.

31.03.20
10:18

Нормално е, цените наистина са им супер. Най-високото съпротивление е под 30 лева. Колко са качествени, сравнени с други марки, не мога да кажа, но имам един, който го малтретирах повреме на физиотерапията ми и е без никакви разкъсвания, така че смятам, че са окей. Вчера ми излязоха във фейсбук разни спонсорирани реклами на български сайтове, където на много по-ниски съпротивлея са им набили по 60-70-80 лева, само защото няма наличност по другите места.

Мнението беше редактирано от Гордан на 31.03.20 10:18.

31.03.20
11:32

казано от Гордан на 31.03.20, 10:18:

Нормално е, цените наистина са им супер. Най-високото съпротивление е под 30 лева. Колко са качествени, сравнени с други марки, не мога да кажа, но имам един, който го малтретирах повреме на физиотерапията ми и е без никакви разкъсвания, така че смятам, че са окей. Вчера ми излязоха във фейсбук разни спонсорирани реклами на български сайтове, където на много по-ниски съпротивлея са им набили по 60-70-80 лева, само защото няма наличност по другите места.

В моя дневник “Гюлето” ми препоръча да видя и в спорт депо на Abifit ластиците и взех от там също. Цените бяха малко по- високи от Декатлона. Съпротивление до 60 кг. беше около 34-5 лева . Може и там да погледнеш , ако не са се изчерпали и не са вдигнали цените .

31.03.20
12:21

Тъкмо ми излезе тяхна реклама и май от там ще се задоволя.

02.04.20
13:23

Пристигнаха ластиците, най-накрая. Малките са някакви ORION, другите два - AB Fit. Добре, че не взех и този с най-голямо съпротивление, защото не знам какво щях да го правя. Зеления си е бая тегав. Ще опипам почвата довечера и ще разделя пак на бутащи и дърпащи, най-вероятно.

Мнението беше редактирано от Гордан на 02.04.20 13:34.

Прескочи до:
Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1