ॐ Дзен на интервали ॐ

Прескочи до:

Оплюсках света. (брилиантно начало на нова страница, хъхъ)

Мусаката ми е убиец и е мега билдЕрска, ама каквато и да е, като ометеш половин тава, си е най-обикновена свинщина.

Чудя се дали да не спра да ям (да, тепърва 😅) и да не изфастя до понеделник сутринта, че да върна малко от малко баланса във Вселената. 🤔

Харесах си четец, сега да видим кога ще сколасам да го взема... и да си разваля пак съня. 🤓

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 09.01.21 20:58.

09.01.21
21:33

Според мен, тази с компенсациите, ако не се внимава, води до проблеми и хранителни разстройства. Изяла си, изяла... действай си нататък и много не се натоварвай с негативни емоции покрай храненето. На вселената и дреме 😁

Мнението беше редактирано от Splash на 09.01.21 21:36.

О, не ме разбирай погрешно - нито съжалявам, нито драматизирам излишно. 😄

Хранително разстройство - надали, но липсата на дисциплина при мен е стара и тежка диагноза, макар напоследък да се държа сравнително прилично. 😇

Дразня се, когато му отпусна края за глупости, които даже не ми носят някакво специално удоволствие, а и е щяло да бъде  съвсем безболезнено да не му го отпускам. 🤷🏻‍♀️

А да фаствам по-продължително ми е мерак отдавна, но тепърва започвам да си вярвам, че бих могла. 🙃

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 09.01.21 21:54.

🗓 10.01.2021

Пак много цветни сънища, този път готини, но съм спала като заклана, едва се събудих в 9:15.

🐽
- кафе с бадемово мляко
- нормална порция мусака
- кисело мляко с протеин и хуск към 15:00 и спирам да ям до утре по някое време, колкото изкарам
- вода, чай, чай, вода...

💪🏻
Не, спи ми се и мисля да легна да почета, и да спя колкото мога, че след днес пак започвам да ставам рано, а утре конкретно се налага да е към 5:20. 😴

⚙️
- магнезий, Ц, есенциале, а+д+д

🏅10/90
——————————————

Рових си снощи из старите дневници... Коренно различен човек е писал там, как е възможно изобщо? 😮
Доста съм пораснала, не само на обем 😃, но пък тогава съм имала смелостта да ходя на фитнес по къси гащи. 🤷🏻‍♀️

🗓 11.01.2021

Събудих се сутринта, беше ми студено, пуснах климатика и си дадох още 30 минути. Събуждам се след 30 минути, бутам шефа да ставаме - само изръмжа. След час - същото. Станахме в 10:00 - аз, сънувала поредните цветни и запомнящи се щуротии, той - бесен, че е късно и непомнещ, че е ръмжал. 😃

🐽
- Две черни кафета, които към обяд ми се качиха в гърлото
- 
Скумрия на фурна, хумус със слънчогледов тахан и чери доматки, не съм му решила все още подправките, пролетна салата, авокадо
- мандарини

*** снощи все пак си доядох (ей зат’ва говоря...) - две препечени филии с две варени яйца, масло, домат и песто 🤷🏻‍♀️, приключих с яденето в 20:00, а днес ще ми е между 18:30 и 19:30 първото ядене за деня.

⚙️
- магнезий, а+д+д, есенциале
- водичка, чай

💪🏻 #9

През 10 секунди:
12х2 тяга @50кг
12х2 обръщане @16кг (ляво+дясно=2) (прекъснаха ме след третия подход и направих после наново 10)
12х3 суинг @16кг

С 60 секунди между сериите:
Лег @25кг: 10, 7, 7, 6
Хоризонтално набиране: 3, 3, 3, 3

20 минути стреч - едвам й изтрайвам вече гласа на Шалийн, но са елементарни и познати неща, от които имам нужда в момента, та ще се виждаме с нея още известно време. :)

🏅 11/90

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 11.01.21 16:21.

🗓 12.01.2021

Бясно презареждане. Оня ден се смеех на Елена, че как можело цял един ден да не се изстърже от леглото и от нетфликс. Познайте аз на другия ден какво правих. 😄
Цял ден лежане, нетфликс и зърнена диета като от майтапа. Ай каже “дзак” и бам в тигана.

⚙️
- водичка, чай

💪🏻 Не

🏅 12/90
—————————

🗓13.01.2021

Лежането вчера ми излезе днес през носа и чак в 17:30 седнах за 10-15 минути.

🐽
- кафе с мляко
- в ранен следобед - мега вкусна закуска (и с претенции за качествена) от пекарната до магазина на Попов, дето е на Коматевско шосе ❤️
- Чабата с маслини (от същата пекарна) и крема сирене
- Парченце черен шоколад с портокалово масло
- Вратна пържола на грил тигана, люта чушка пак там, салата от маруля, краставица, репички, авокадо, зехтин, тиквени семки; препечена филия ръжен хляб с квас, от същата пекарна :)

💪🏻
Не, но правих други неща, от които се строших просто

⚙️
- магнезий бисглицинат, сладки сънища (днес си взех магнерич, че ми свършва другия, а май няма да поръчам скоро, предвид, че всичко, дето ми трябва от бълка, е изчерпано

🏅13/90
——————-
Много ме кефи, че могат да се качват гифчета тук. Това конкретно никъде другаде не тръгва.
Малкият ми харабадабър.
🥰 Дрънкат блистерите вътре и ги лае. 😃

Един познат започна да прави храна и днес им взех от него - пилешко и конско, смляно, с кокаля (и те мляни), в чудна за съхранение опаковка - бая занимавка ще ми спести. Доволна съм, щот ми писна да се мацам с меса и да търча през ден да купувам. 🤷🏻‍♀️

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 13.01.21 18:56.

🗓 14.01.2021

🐽
- домашна баница
- 30г фъстъци
- кафе с мляко
- пържола, стотина грама печен картоф, хуск

⚙️

💪🏻 Нье.
Цял ден на къщата, имам мускулна треска на ръцете и раменете, а вечерта едвам си движех краката. Сиреч, бива.

🏅 13/90 - тук остава същото число, щот пих 3 чаши вино вечерта. За яденето миналия ден наистина не съжалявам, но за това - да.
—————————
Ако не сте виждали крива стена, ето, де@...

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 15.01.21 11:56.

15.01.21
12:33

Майкааааа,и що други простотии...и кой е “шпакловал”?

Който е слагал картона. Тихо просто. :(

15.01.21
12:43

Няма значение,това се оправя с един зъб допълнително или още един ъгъл отгоре за външна изолация и се пълни, ако ти е толкова важно.
Хубавото е ,че ги няма “майсторите” вече и ще си ги нагласите нещата.

Няма да ти казвам каква сума сме изсипали, за да се гъзим сега и да се чудим кое как.
Уж на дружески начала цялата работа, с пълно доверие - ся гледам и ми се реве.

Ама учим се бързо на всичко и каквото поправяме, става перфектно. Поне гладни няма да останем. 😂

🗓 15.01.2021

🐽
- кафе с мляко
- овес с протеин и сушени плодове
- огромен сандвич, грилован, с шунка, кашкавал, домати и краставици
- овче кисело мляко с протеин и райска ябълка
- татарско кюфте от Попов, салата или броколи, зависи колко ме мързи

⚙️
- магнезий, а+д+д, есенциале, Ц, сладки сънища

💪🏻 #10
20 минути качване на табуретка, интервал между 30:30 и 40:20

🏅 14/90 Цял ден съм като отровена от виното снощи, ама то нали и с цигари върви... Много гадна комбинация. Много ме е яд, че си наруших схемата, за да се почувствам така. Голяма глупост.

Отмъщението на Камен беше, че ме докара до нас сега, но не ми каза, че главата ми е бомбок - бяла от прах, включително под очите, на веждите и на върха на носа. Остави ме на 20 метра от входа и се чудих “к’во ме гледат пък тия хора така, друга работа нямат ли си”, докато не влязох в банята и не налетях на огледалото. 😄

———————

Наглостина изтърбушила възглавниците (техните са едни олекотени завивки с калъф, който не се къса), събрала всичко под лежанката, а неизтърбушената възглавница си подвила под главата, да й е удобничко. Happy Feet, супер безпомощен, тропа нервно с лапи по паркета и няма къде да легне. Гьонският поглед изпод лежанката не се променя и за секунда. С глас съм се хилила по нощите. 😄

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 15.01.21 16:01.

15.01.21
23:56

Майна,ако видя това у нас........въпреки любоффта ми към жиуоните,мож еи да ме съдят)))

Що, къде е мотивът? :)
Аранжира си животината. 😁

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 16.01.21 08:43.

🗓 16.01.2021

🐽
- кафе с мляко
- хоросан с масло 😁
- кюфте с кашкавал, задушени зеленчуци
- 1/2 черен шоколад
- питка от онези с цъфналия вид, кашкавал, домат, краставица, домашна луканка

⚙️
- магнезий, а+д+д, есенциале, фервекс, майна, Ц, сладки сънища

💪🏻 #11
15 минути табуретка + 40 минути стреч

🏅 15/90

Кръв от носа, температура, болки в ставите (за сефте в таза), пареща носоглътка и пипер в очите, секретеста кашлица - красота и половина. 🤘🏻🤘🏻🤘🏻 Тва се случва на всяко надишване с прахоляци, няма празно.
—————

Чета сега за някакво събиране пак - докато едни приритват от глад, спазвайки мерки, произволен селяндур събира 50 човека на чалга парти, че и заплашвали полицаи аграрните тюфлеци...

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 16.01.21 21:16.

🗓 17.01.2021

🐽
- кафе с мляко
- 20г ръжен хляб с квас, 50г домашен хумус
- вратна пържола, марулена салата
- 200г овче мляко с доза протеин (купих си 3 дози различни вкусове на фитспо, че не го бях опитвала - бленд някакъв, стана като течно лепило в млякото 🙄, но пък беше вкусно)
- 500г ягоди
- 1 авокадо, хумус, домат оризовки
- чай с мед

⚙️
- магнезий, сладки сънища, ц, масло от риган, топнато в някое друго масло

💪🏻
Почивен, много слаб на активност ден, но толкова си мога днес, още кашлям и съм с кръстосан поглед, но не чак като снощи.

🏅 16/90
——————————————

Сложих да пека овесен кекс - напрасках го с протеин и с яйца този път, с краве масло, вместо с кокосово - експериментирам, докато се навият и други да го ядат. 😄

И друго - повечко движение, повечко окситоцин, прилична храна и без алкохолни самоубийства (следователно и по-добър сън) - 8кг надолу за около 30-40 дни. 😎

18.01.21
11:17

казано от Т. Тодорова на 17.01.21, 17:37:

🗓 17.01.2021
... - 8кг надолу за около 30-40 дни. 😎

WOW!

Чак за уау не знам дали е, предвид водите - първоначалното теглене може да се е паднало около някой мц, а там набухвам винаги с по 3-4кг... Но е чудно, че все пак тръгнаха надолу нещата. :)

🗓 18.01.2021

🐽
- кафе с мляко, парче от овесения кекс
- оризовки с хумус
- броколи, моркови и люти чушки на фурна, прасешки котлет, авокадо
- райска ябълка, с кисело мляко и протеин
- пилешка супа, ръжен хляб с квас

⚙️
- магнезий, сладки сънища, ц, масло от риган, топнато в някое друго масло

💪🏻
Без тренировка, 8-9к крачки, чистене, готвене, малко обикаляне навън.
Чакам да си доизчистя само и ще легна да спя един час (шок), после ще зубря.

🏅 17/90
——————————————

Все пак напълних количката в Бълка, утре трябва да дойде кашонът, хихи. Обичкам. 😁

E тъй малко стана сутринта.. :)

🗓 19-20.01.2021

🐽
Храната малко повече, но без драми в качеството.

⚙️
- Ц, магнезий, цинк, а + д + д, б, сладки сънища, рутаскорбин

💪🏻
Без тренировки, но с достатъчно движение. Вчера опитах интервал, но щях да повърна още на първия подход (наистина, а не от мързел). Днес съм добре - не ми прилошава от пет крачки като че ли. Мотае ми се леко главата, продължава да ми се спи и да си издухвам кръв от носа, ама ебаси, ще си дам газ, да не се прелея от евентуално вирусна/настинала/реагирала на прахоляк в разпихната, мързелива и дразнеща. 😁

🏅 19/90
——————————————

🗓 21.01.2021

🐽
- чисто кафе
- пилешка пържола, зеленчуци
- нещо купешко-манджесто, още не е ясно какво
- яйца, задушени зеленчуци, люта чушка, бульон

⚙️
- Ц, магнезий, цинк, а + д + д, б, сладки сънища, рутаскорбинб, цинк

💪🏻 #12
През 10 секунди:
10х3 гоблет @12кг
10х2 раменна ляво/дясно @12кг
10х3 суинг @16кг
10х2 силово ляво/дясно @16кг

+ цял ден дупене и търкане по къщата

🏅 20/90
——————————————

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 21.01.21 10:40.

🗓 22.01.2021

🐽
- чисто кафе, после още едно с мляко
- супа
- палачинка с фъстъчено и кленов сироп (направих ги тоя път на око, щото никога не ми се получават като хората и станаха суууупер вкусни... само да знаех от кое колко съм турнала 😁)
- 3 мандарини
- телешки дроб, картофи на фурна
- 2 безалкохолни бири

⚙️
- 0

💪🏻 #13
20 минути интервал на табуретка + 20 минути разтяг
+ цял ден на крак, с изключение на един час в късния следобед, в който четох закона за енергетиката... страхотно четиво 😁

🏅 21/90
——————————————

СитиГаз са невероятни гомн@ри. Скъсали са ми нервите и продължават да са ужасно незаинтересовани, груби и гадни, да не говорим как не си спазват протоколите и влачат хората, защото масово хората приемат за чиста монета всичко, което им се каже от супер експертите, дето вдигат телефона, но се намерих с един симпатичен съсед, който също иска да газифицира имота си и ще ги тормозим здраво.

Една от глупостите беше как ще ми струва 4-5к да ме включат в мрежата им (или трябва да чакам безкрайно), щото най-близкият обект бил на 80 метра... Вдигнах телефона и говорих с всички възможни съседи - четирима се разправяли с тях от по 2-3 години, но смятам, че много скоро ще приключи тоя монополистичен дебилизъм... поне на нашата улица. :)

Мда, къщна драма, ама кой каквото си чопли... :)

Пяна ми излезе от устата по едно време днес, ще пратя Остриций да им се изпикае на решетката на офиса. 😁

22.01.21
22:19

И за кво ти е газ?

Така решихме - за топла вода и отопление. Пелетите са хамалогия, термопомпата е изцяло извън възможностите ни, токът ме дразни, щото е скъп и бойлери, мойлери не искам да кича, плюс, че мразим климатици. 😁

Имам фийдбек от познати и приятели на газ, съвсем добре звучи всичко.

На газ се спряхме, ама тия са адска хава, отвратителни създания, заклевам се.

Вече е направено, ама какви са, според теб, минусите?

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 23.01.21 09:02.

23.01.21
09:25

Ам,скъпо е....поне тук мои познати се оплакват.

На мен само ми я хвалят 🤷🏻‍♀️, нито веднъж не съм чула някой да каже, че е скъпо.

Явно тепърва ще стане ясно как ще е за нас. 😃

23.01.21
11:06

Нашите са на пелети, чувал-чувал и половина е на 24 часа, ама те са набичили термостата на 24 градуса вечер. Хората, които обичат по-хладно, могат да паднат и под чувал на ден, което е 5-6-7 лева. Техен познат е на газ и е казал, че на ден му е пак около 7 лева, плюс че си е свързал и готварските печки. В единия случай носиш чувалче и пускаш прахосмукачка на 2-3 дни. В другия само въртиш кранчето. Въпросът е, че аз, като човек, който 20 години се топлеше на дърва в предишната къща, бих жертвал някой и друг лев в името на удобството. :)

Абе, не е само да носиш чувалче, ами трябва да го купуваш, да го складираш и чак тогава - да се занимаваш да го носиш, сипваш, чистиш... За дърва изобщо не говорим, тях сме ги предвидили единствено за кеф.

Много добре ми звучи на мен газта и със сигурност по-рентабилно от 5 климатика и три бойлера на ток.

Ще видим, ако благоволят да ни включат. 😆

🗓 23.01.2021

🐽
- две кафета
- закусих една бира в 15:00
- две принцеси с кашкавал, след тях - телешки дроб
- парче домашен тутманик
- кисело мляко, хуск и протеин за вечеря

⚙️
- цинк, ц, б комплекс, магнезий, сладки сънища

💪🏻
Нье.

🏅 21/90 - остава си същото
——————————————
Измръзнах отвсякъде, надула съм климатика и два часа по-късно съм още като ледена шушулка, дегизирала се на дюнер, щот съм се увила с пончо и завивка, и само картофът ми стърчи отгоре. 😅
———————————

От рано-рано семейни дела, а в 11 вече бях с маска и шапка, и в бойна готовност за жулене и прахосмукиране на стени.

Подготвяме вече за боядисване първия етаж и за да имаме достъп до една стена, най-накрая наместихме хладилника на предвиденото му в кухнята място... Ми какво да кажа, майна... стърчи 8 санта напред, ъгловите шкафове от едната му страна не се отварят изобщо, а до шкафа над него няма достъп.

И питам аз - как се прави проект, що се мери и се смята предварително? Що се дават размери на уреди и каква е изобщо работата на консултанта, майстора и стария, достолепен инженер-арменец-занаятчия?

Виновна съм и аз, че не съм навързала нещата навреме, ама нито съм проектант на мебели, нито монтажник, нито нищо и не съм смятала, че е нужно да се замислям за неща, които не са моя работа. Голямо доверие проявих към всички, мотивирайки се от опита им.

Добре, че другите некадърници подзидаха допълнително стените там, че сега да има какво да изкъртим, за да си влезе на мястото хладилничето. На много майки днес им е парило на ушите. 🤘🏻😀

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 23.01.21 21:33.

🗓 24.01.2021

🐽
- две кафета
- телешки бургер на грил тигана, две филии бонус след него пак там, чери домати, хуск
- кофичка кисело мляко в 3:30 сутринта 😁

⚙️
- цинк, ц, б комплекс, магнезий, сладки сънища

💪🏻
Нье.

🏅 22/90

—————————————-

🗓 25.01.2021

🐽
- две кафета, палачинка със сирене
- пържола, зелена салата
- чай с мед, вода с лимон и чиа
- телешки бургер, броколи, моркови, грах - фурна

⚙️
- цинк, ц, б комплекс, а+д + д, магнезий, сладки сънища... рутаскорбин, синулан форте, сераза

💪🏻 #14
20 минути интервал на табуретка + 40 минути стреч

Ще станат 20к крачки днес

🏅 23/90

——————————————————-

25.01.21
15:15

казано от nervak на 23.01.21, 09:25:

Ам,скъпо е....поне тук мои познати се оплакват.

Освен цената, при българската комбинация от стандарти за безопасност, корупция и безхаберие, аз не бих си рискувал живота и здравето.

Потребителските твърдения са, че всичко е ок.
Плюс, че нашият котел е предвиден от външната страна на входа на къщата, в някакъв си бокс - каквото и да фъшне, директно отлита.

Във връзка с риска за живота - миналата вечер избухна котлето за парното на съседката от горния апартамент. (буквално ми омекнаха коленете от ужас)
Както си стояли в хола и прас, дум, тряс, цсссссс....

Та газ, ток, водни ризи, пелети, дърва - все е въпрос на поддръжка, внимание и профилактика, според мен. 🤷🏻‍♀️

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 25.01.21 15:34.

25.01.21
15:37

казано от Т. Тодорова на 25.01.21, 15:24:

Та газ, ток, водни ризи, пелети, дърва - все е въпрос на поддръжка, внимание и профилактика, според мен. 🤷🏻‍♀️

Да де, ама при газта добавяш още един източник на опасност, върху който почти нямаш контрол, без да премахваш някой от останалите.
Инциденти с газ има безброй. Даже тази сутрин гледах за детенце, загинало заради газов бойлер.

25.01.21
16:14

От 10 години съм на газ и нямам никакви проблеми.
Направо се родих.
А съм се топлил на каквото се сетиш.
За  по-скъпо,категорично не е.
Пък и да е,за комфорта само да врътна копчето съм готов да си плащам.

Еми дано ни пазят всички висши сили. :)
Инциденти с всичко има, а с газта знам, че стават, когато има къде да се натрупа , а при нас определено няма как да се случи.

Сторено е вече, дано я караме  безаварийно. :)

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 25.01.21 20:52.

🗓 26.01.2021

🐽
- 2x топло какао, 2х лъжица мед
- в 10:00 - 150г телешки бургер с лютеница 😁
- петифура от “Нико”
- две глътки “натурален” сок грейпфрут - бях забравила колко са ми гадни тия сокове, направо го изльосках в мивката
- кисело мляко, протеин, хуск
- скумрия на фурна и половин тавичка зеленчуци на фурна - броколи, моркови, червена чушка, люта чушка, сладък картоф, лук, необелени скилидки чесън, грах, квото има (всичко на едро, пльокам, пръскам зехтин с един пулверизатор, сол, черен пипер и аре - най-вкусното нещо, което напоследък сме яли вкъщи, хубаво, че беше Сплаш - Вдъхновителят 😁)

*** Май ще спра да описвам храната толкова подробно, супер досадно ми е,

⚙️
- цинк, ц, магнезий
- а+д + д
- омеги
- мсм, ц
- магнезий, б, сладки сънища
- сераза

💪🏻 #15
През 10 секунди:
10х2 обръщане от земя + клек в рак @16кг (ляво + дясно = 2)
10х2 суинг @20кг
10х2 раменна @12кг (2 ляво + 2 дясно = 2)
10х2 силово @12кг (2 ляво + 2 дясно = 2)

+ 20 минути разтяг
+ kym 15k крачки за деня

🏅 24/90

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 26.01.21 14:16.

27.01.21
11:32

Между другото, вчера готвих пуешко и да споделя рецептата... става бързо и доста вкусно. Филето е от лидъл, мисля че е около 700гр, мариновам в каквото имам за няколко часа (в случая горчица, зелен лук, сол/черен пипер, лют сос, ром). Запечатвам на тигана с малко зехтин, скилидка-две чесън за 2 минути на страна. След това във фурната на 180 градуса и готвих на око, около 20-тина минути. Лесно става сухо, с термометър е по-прецизно, но не ми се занимаваше и малко го изтървах (трябва да е леко розово вътре). За да компенсирам, като го извадих, в същия тиган - масло, мащерка и лимон за сос. Нарязах на тънко, с няколко печени картофа и зелении, се получи добре. Каквото остана - на сандвичи с горчица, за следващия ден :)

Поздрав най-сърдечен!
Сплаш - Вдъхновителят :P:P

Мнението беше редактирано от Splash на 27.01.21 12:56.

Малии... 😊
Ще се изпробва, благодаря! (покап-покап една лига)

🗓 27.01.2021

🐽
- кафета, риба, зеленчук, протеин, кисело мляко, хуск

⚙️
- цинк, ц, магнезий
- а+д + д
- омеги
- мсм, ц
- сераза

💪🏻 #16

Два кръга:
10х мост на един крак ляво
10х мост на един крак дясно
10х мост на два крака... център, де да знам 😁
20х тяга @20кг пудовка
20х сумо тяга @20кг пудовка
20х лицеви от колене (както и колкото мога)
20х руско усукване
20х статични напади, странични, редуващи @16кг пудовка

Два кръга:
20х клекове-осмички @12кг пудовка
10х суинг с една ръка @12кг
10х обръщане и пуш със същата ръка @12кг
10х суинг с другата ръка @12кг
10х обръщане и пуш @12кг
20х клекове осмички @12кг пудовка
10х руско усукване @5кг гиричка
10х колене към гърди на пода
10х руско усукване @5кг гиричка
10х колене към гърди на пода

10 минути разтягане

*** такъв тип тренировка не съм правила 2-3 години, а сигурно може и повече... шИ пОкна.

🏅 25/90

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 27.01.21 14:13.

🗓 28.01.2021

🐽
- зеленчуци, малко пз питка, пиле с масло и бира в йенската тенджера, и пак зеленчуци

Снощи се наплющяхме с риба, пълнозърнеста содена питка, постна, която стана ънбилийъбъл, печени зеленчуци и домашна майонеза. 👌🏻

⚙️
- цинк, ц, магнезий
- а+д + д
- омеги
- мсм, ц
- сераза

💪🏻 Не. Имам доста задачи и доста за учене + свирепа мускулна треска след вчера - едва си събличам и обличам якето. Към 13-15к крачки иначе се очертават.

🏅 26/90

В отделната тема не виждам смисъл да се ровя, но тук ще вметна, че ходих да пазарувам набързо и супермаркетът беше претъпкан с “посветени на спазване на мерки, управляеми възрастни” и техните внучета & дечица.
Наистина не виждам смисъл от целия тормоз вече. Дебилизмът дотяга много повече от каквито и да е ограничения.

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 28.01.21 13:39.

🗓 29.01.2021

🐽
- бива, но се натрещях с едни безалкохолни бири и се подух като бъчва :)

⚙️
- цинк, ц, магнезий
- омеги
- ц
- сераза

💪🏻 #17
13к крачки, 6 кръга загрявката на Вик с 12-ката

🏅 27/90

Много смотано настроение във форума напоследък, в повече ми идва цялата арогантност, липса на толерантност, цинизмът и поведението на разглезени деца, правещи на пук. Не, че целият свят не е скапан напоследък, но каквото мога да си спестя, с удоволствие ще и ще се огранича като преди време - до приятните теми, броящи се на пръстите на едната ми ръка.
Та така, ще отчитам по няколко дни наведнъж и ще чета по-рядко. Голяма загуба на време.
———————————————————

🗓 30.01.2021

🐽
- зеле с ребра, кисело мляко с протеин и хуск, малко содена питка с домашна майонеза :Д

Тия дни правя хляб вкъщи - вариации на содени питки, че не ми се плеска с квас или мая. Много бързо, хрупкаво и вкусно.

⚙️
- цинк, ц, магнезий
- сераза

💪🏻 #18
Над 10к крачки, без тренировка, с доста обикаляне до ранния следобед, а после дъра-бъра с приятели.

🏅 28/90

———————————————————

🗓 31.01.2021

🐽
- пилешки гърди на фурна, оризовки, дижонска горчица
- пълнозърнеста питка, домашно кьопоолу
- грах яхния

⚙️
- цинк, ц, магнезий
- сераза

💪🏻 60 минути йога, преди това малко помръд-помръд с 12-ката
——————————

Поръчах си DMAE. Да видим дали ще помогне да ми се активира втора мозъчна клетка, че съм като кокошка-инвалид.

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 04.02.21 15:28.

🗓 01.02.2021

🐽
- чисто кафе, малко вода

След 17 часа фаст:
- печените зеленчуци, яйцата и сиренето от снимката, и половин-един час след това - фъстъчено с кленов сироп
- зелен чай, подправен с ментов чай
- 2-3 лъжици селска манджа, картофена

⚙️
- цинк, ц, магнезий след първото хранене
- а+д +д след второто
- магнезий, б, сладки сънища преди лягане

💪🏻
Не. 14к крачки до 14:30 следобед, без добър сън предната вечер и прецених, че съм изморена и гладна.

🏅 31/90
—————————

🗓 02.02.2021

Спах 9 часа. 😁
Така сънувам обаче, че ми пречи да се наспя. Луда, луда работа.

🐽
- хуск, водичка, кафе

След 19 часа фаст:
- 1/2 кофичка кисело мляко, хуск, протеин, няколко шоко боровинки
- 30-40г пилешки гърди на фурна, едно брюкселско зелче, резен картоф, три парченца тиквичка
- печени зеленчуци (чушки, моркови, картофи, черита, люти чушки) със зехтин, бавно печени ребра с балсамов оцет, горчица и мед, малко пълнозърнеста содена питка

💪🏻 #19
През 10 секунди:
10х3 зерчер @20кг
10х3 обръщане @20кг
10х3 раменна преса @20кг
10х3 силово гребане @12кг

Над 11к крачки за деня.

⚙️
- цинк, ц, магнезий
- а+д+д
- мсм, ц
- магнезий, б, сс
- 3х1 дмае

🏅 32/90
————————-

Много яко нещо са тия зеленчуци, нарязани на четири. 😁 Ново 20 е това, че основно те ми де кльопат, а вчера щях да получа удар от мерак за праскови. 😂

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 04.02.21 15:28.

02.02.21
19:35

Праскови нямаме, но мога да ви предложа, страхотни, пресни портокали.

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1