ॐ Дзен на интервали ॐ

Темата е заключена.
Прескочи до:

🗓16.02.2021

🐽
- кафе
- дроб, броколи
- кьопоолу
- от моцареления кекс, авокадова паста, черита
- 200г картофи на фурна (мисля, че точно толкова яки досега не бях яла)

🚶🏻‍♀️Дупене из къщата, жулене на стени ПАК (наложих вето на всякакви мазаници и изправяници вече, че то може да продължи вечно явно), клякане, протягане, носене на неща, като се прибрах вкъщи - 20 минути мобилност само направих.
—————————————-

🗓17.02.2021

🐽
- кафе
- сарми с чили сос 🤷🏻‍♀️
- сладолед
- моцарелен кекс с авокадова паста и черита
- ягоди, ананас
- ще правя мусака и със сигурност ще я опитам, но ще заложа на вечеря от яйца и зеленчуци

💪🏻 45 минути интервали - кардио:малките гири
———————————————

Кайсията е цъфнала, ако пак даде такъв плод, какъвто миналата година, ще се откажа тотално от идеята да я режем.

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 17.03.21 16:37.

🗓18.03.2021

🐽
- кафе
- мусака малко :Д
- 3 оризовки с пастет и две с крема сирене
- наполеонка, хора, наполеонка - много ме шокират такива изпълнения
- ананас с овче кисело мляко и ягоди

Малко свинска рал’та, ама ден 43 - дойде ми най-накрая, разбира се, с шут.

🚶🏻‍♀️13к крачки
———————————————

Бяхме с гадовете на двора за час. Остриций отчете нездрав интерес към съседските кокошки и май оградата се оказва спешен проект. Онази пък започна да завардва всичко - първо не позволи на човека на бензиностанцията да измие стъклото на колата (много беше смешен и той как се предаде от раз 😃), после не й хареса, че се поздравяваме с комшиите и директно тръгва да чакали от кое място може да се измуши или къде може да прескочи.
Всичко вече виждам в цифри, ей. #lo6omie 😃

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 18.03.21 20:08.

18.03.21
21:23

Цветето все едно от задника е наболо)))).

казано от nervak на 18.03.21, 21:23:

Цветето все едно от задника е наболо)))).

С това интензивно наторяване в зоната, нищо чудно. :)))
——————————————

🗓 19.03.2020

Много тежък мц, просто щях да се гътна. Няма да навлизам в подробности, но такова не е било или ако е, е било мноооого отдавна.
Ядох много и всякакви неща, цял ден на бюрото и по някое време следобед излязох да се разходя.
———————————

🗓 20.03.2020

Днес по се живее.

Стартирах с 25 минути интервално кардио и 40 минути стреч. Доволна.

Храната не знам още каква е, ще я впиша по-късно, че мисля да пофастя колкото мога.

Денят се очертава приятен - почивка без мъки, лаптоп и книжки. 🥰🤓

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 20.03.21 09:35.

🗓 21.03.2020

Без тренировка.

7 часа почти навън с приятелки. Честно казано, изобщо не исках да излизам, получих три микро паник атаки, щото нали съм си себе си, обаче така ми се проветри главата в крайна сметка, че чак се прибрах в еуфория. 

Много са ми готини, ама всички са или бременни, или се окотиха вече, и са толкова безумно досадни с т’ва АЙДЕАЙДЕАЙДЕНАИШКВОЕЯКОАЙДЕДАВАЙВРЕМЕТИЕВЕЧЕКВОСЕТУТКАШМНОГОЕЯКОАЙДЕ, че ми иде да навия един вестник на руло и да ги запукам наред. Не знам що е почти задължително млади жени да се превръщат в лелки, само щото са се сдобили с деца. 🤷🏻‍♀️

Иначе беше мн яко да се видим за пръв път от... година и повече.

🐽
- няколко кафета, едното с кокосово мляко
- някаква ужасна кесадия в мексиканския ресторант, не мога да повярвам чак - тъкмо се зарадвах, че ще ми сервират и отсервират, и някой друг ще ми измие чиниите 😄, и те ми убиха кефа с тая обидна чиния; две бири, чийзкейк
- вечерта зелена салата и бри
—————————

🗓 22.03.2021

15 минути интервали на табуретка, 10 мин разтягане и цял ден на крак.

Следобед рязко ми паднаха батериите и както си говорих с Ленчето по телефона, изпитах нужда да затворя и да легна да спя, и така и направих.

🐽
- кафе
- чийзкейк
- оризовка с филаделфия с халапеньо
- много яки яйца по панагюрски, с биволско кисело мляко, с люта чушка в маслото с червения пипер, с чесън и със салата от черита и мирко черен кейл; чаша зеленчуково-костен бульон
——————-

23.03.21
07:08

казано от Т. Тодорова на 23.03.21, 00:25:

Не знам що е почти задължително млади жени да се превръщат в лелки, само щото са се сдобили с деца.

Щот’ иначе ставаме лелки без да имаме деца. 😀

И така да е, предлагам поне да не сме досадни и нетактични :)

23.03.21
12:46

Сестра ми що е мила и добра ,кат мен ...след като роди на 38,почна да пита разни нейни “приятелки” дето са и досаждали така идно време:
-Вие само с едно ли?еее пък сте само на 38))))...имате време за още едно...защо итн.))))?

Все тая, мисля, че няма да ми се наложи да коментирам отново, щото много добре умея да съскам, когато е необходимо. 🐍 А тук го споменах, защото не разбирам кво ги бърка хората кой кво си прави със собствените карантии и кога, и тоя натиск (щото е отвсякъде) започва да ме натоварва. 🙄
————————————

🗓 23.03.2021

🐽
- кафе с кокосово мляко
- домашна руска салата (2 с.л.) с една оризовка
- хапка моцарела за проба
- печено с масло и бира пиле, зеленолистна салата, микрота
- вода, чайчета, може бульон малко

Последно хранене към 18:00 за днес, утре първото се надявам да е към 20:00.

💪🏻
45 минути интервали (кардио:дребни гири), 20 минути стреч
————————-

Негово Съвършенство:

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 23.03.21 13:07.

23.03.21
16:28

Ама че досадни птицечовки :D Потвърждавам, че е много дразнещо да ти държат сметка и да те гледат опулено-любопитно преди първото, след първото или когато и да е. Мен също много ме фрапира. А и същите птицечовки, примерно ако родиш 8мо :D, ще коментират в потрес пак.
Моят съвет е да игнорираш. И да не пишеш много по темата, защото е много лично.

Мда, такива са. Не успявам да игнорирам съвсем, щото ми е малко ново като експириънс, а и аз никога не съм си позволявала такъв коментар, освен на шега, в подходяща ситуация и с хора най-близки.

Не го усещам толкова чак лично в този случай, защото акцентът е на неразбирането на такова тролене, не на нещо друго.

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 23.03.21 18:52.

🗓24.03.2021

🐽
- две кафета
- вечерта към 20:00 - варени яйца, зеленолистна салата, минита, домашен пастет (много як), 1/2 грилната питка лаваш
- доста вода

⚙️
- цинк, ц, магнезий, дмае, а+д+д, б комплекс

💪🏻 Без тренировка, но отивам сега на къщата и до довечера ще чистя, може и да побоядисвам. В следващите две седмици трябва да се утрепем от работа, за да монтират вратите и да почнем да празним квартирата. 😁

Доста съм активна, ама не ми се пише. Не ми се и чете, щот’ ми отнема време, а и все едно и също, и в един и същи тон.

Голямо ядене пада иначе, вчера купих козунак от готината пекарна и изпуках 2/3 от него. Стра-шен. Вечерта - пържола “арбанаси”, салата, вино.  Преднат вечер агнешка главичка в масло, с люта чушка и гарнитура от картофи, салата.

Много хляб (като за мен), много чудо тия дни, трябва да го изключа, ама съм все гладна като шахън.
———————

Днес:
- кафе
- проба на едно мини хлебче с квас, малко топено сирене
- котлет, салата
- яйца в масло, овче кисело мляко, салата

Цял ден със свеки.
————————

Бай бай и до... някой ден, в който съм по ентусиазирана да общувам форумно. 😴

Ми здрасти. Не се издържа без  писане тук, нужно ми е като мотивация, дори не мога да обясня защо.

Не съм тренирала. Не ям. Пия вино. Навъртам над 20к крачки дневно на площ от 100кв. Гривната не брои клекове и навеждания, но имам мускулна треска навсякъде и съм смазана до безобразие - от 2 часа не успявам да се вдигна и да ида да си легна.

Пия ракия и чета за великия днешен ден. Иде ми да повърна навсякъде. Лели Герб, бсп и циганите са един вид класика, ама тая работа с учиндолския, треторазреден виолист е като някаква безвкусна шега. Не мога да го асимилирам.

Как да е, праим, струваме, две ръце грунд, една-две ръце латекс ще трябват - шъ станИ. За кухнята бях нарамила един скъп грунд, който беше перфектен, ама от него получавах халюцинации като Малковска от Доместос и сега сме с по-прост, но немиризлив.

Както казах - не ям. Най-голямото ми хранене тия дни беше днес, един дюнер. Иначе цял ден вода и кафета, по някое време няква бира с майстора, ако мине, като се прибера - чаша вино и конец. Не е много здравословно, ама не е и много калорично.

Оня ден в бирата ми се показа Саурон, хванал една котка за гушата. 😁

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 05.04.21 01:43.

05.04.21
09:05

Нали си на гипсокартон??
Кви са тия филми с разни скъпи груднове?Че и две ръце?Кой ви “помага” с тези съвети?Да не правиш веницианска шпатолато мазилка?
За гипсокартона най-лесното и най-удобното е....силно разреден латекс от същия ,с който ще боядисваш.
Идеята на грунда при гипсокартона е оеднаквяване на адхезията и обезпрашаване ...Картона е неприятен, защото там където има нанесена шпакловка,дърпа по-бързо и съответно при нанасянето и разнасянето ще остане повече боя  и после като светнеш с лампата)))))))))))))лелемале.

Не, не, скъпият грунд беше еднократен, за едно помещение само. И се получи от раз.

Миииии... не става така, както казваш, не покрива. Таванът на банята го мазах няколко пъти, докато покрие. А със същия латекс сме боядисвали офиса и апартамента - Dulux. Хубав е и не е в него драмата.

За картона това, което знаем от всичко, което сме чели и чували - трябва грунд за картон. 🤷🏻‍♀️
————————————-

Иначе още не мога да стана от леглото, едва се обърнах по гръб преди малко. 😂

Сънувах, че правя лицеви опори и много се изложих - трябваше да направя 1023 по план, а само 16 успях. 😂

Сега ставам и захващам точно това - лицеви от колене и гоблет клекове. После 20 минути разтягане.

05.04.21
11:14

Суарон малко като вентрилоквист ми изглежда в бирата, горкото коте.

05.04.21
11:54

Делукс,боролекс,леко,декоратор...все са кофти и тънки.
Колкото и да ти е странно дисповит е пъти по-добър от горните.
Някои неща не са само четене...,а и практика.Боядисъл съм квадратни километри,като грунд съм ползвал само за определени латекси -такива,които се продават с конкретния предназначен за тях грунд.
Приказките за хубав грунд преди латекса са бояджийски начин за вадене на пари-на ден се вадят по 3-400лв само от грунд))).

Аз засега не съм получила и стотинка. 😂

Да, опитът си е сериозна работа, а при нас за пръв път се случва. 🤷🏻‍♀️ За долния етаж ще обсъдим варианта, който даде по-горе, но се съмнявам да покрие, всичко се поглъща от картона и все едно не си минал. 

Учудена съм иначе колко ме влече да си мажа, да бъркам замазки и да си почуквам тук-таме. 😄 Само кръстът да не се държеше като гъз.

Иначе сега и латекс не мое си избереш нормално, с тия тъпанарски ограничения.

05.04.21
14:34

казано от Т. Тодорова на 05.04.21, 13:41:

🤷🏻‍♀️ За долния етаж ще обсъдим варианта, който даде по-горе, но се съмнявам да покрие, всичко се поглъща от картона и все едно не си минал.

То това е и идеята на грунда-да покрие и визуално все едно не си го минавал...но  повърхността вече е загубила  способността си да дърпа  на поне една трета...,а това ти дава допълнително време при нанасяне с валяка.
На един добре направен картон и обезпрашен(минаваш на висока скорост и на сухо с чист валяк ,да завихриш прахта) на мен  лично и грунд не ми трябва)))...но аз боядисвам с полиакрилен валяк 30 см и с едно топване покривам между 4 и 6 квадрата)))),а при грундиране,то то  е с 45см валяк...и там на движение отивам от 6 квадрата нагоре)))
Вземи си за тавана поне дисповит... и после пак ще си говорим,покрива ли,не покрива ли.

казано от Т. Тодорова на 05.04.21, 13:41:

Иначе сега и латекс не мое си избереш нормално, с тия тъпанарски ограничения.

Отиваш в магазина на Левис... и си избираш.
С тяхни  латексови бои при мен всичко е било на една ръка))) при това с доста наситени цветове.

Мнението беше редактирано от nervak на 05.04.21 14:37.

Тъй да бъде, ще ги видим за долу - и боите, и валяците. Благодарско. ☀️
————————-

Свърших малко работа, 12к крачки и малко местене на неща. Стига толкоз, почивен ще е.

Раздвижването:
5 врътки редуване на 10 гоблета с 12-ката и лицеви от колене до отказ. И разтяганката.

- кафе
- кафе с мляко
- хляб с квас и кисело мляко - гриз от тая, гриз от оная страна... накрая се оказа, че съм хапнала 🐭
- сок праскова 🤷🏻‍♀️
- кюфтета, великденска салата, варени яйца, нвд хляб

Вчера нищо особено, ама пак разцепена - мускулната треска започва от върха на главата и свършва нейде при пръстенцата на долния край. Към 15к крачки + клякане, носене, стълби и т.н.

- нвд чийзкейк, кафе
- бургер от местната гостилница - тъкмо се зарадвах, че вече ще имаме храна на чалъм в онзи квартал и мех :)
- бира до късна доба с К. - правихме разбор на една статия, обясняваща какво е “квантов преход”, изречение по изречение я коментирахме и се смяхме до рев и коремни болки 😂😂😂
- огладняхме от смях и си изпекохме лазаня посреднощ 🐽

Днес:
- кафета, нвд чийзкейк
- Няколко вафли “Ная” за баланс ;)
- Запеканка с пилешко
- Шепа грозе
- Марулена салата, микрота, свинска гръд

Движението бая, синузитът ми е пламнал и главата ми е... не мога да обясня просто, много гадно.

Миризмата на латекс, прахоляците и цигарите на който мине да каже дзак хич не помагат. :)

За латекс се спряхме на Oikos - супер е. Е, отупахме джобовете, обаче се работи много лесно с него, покрива много добре и дава малко по-малко разход от предвиденото. Купихме и два малко по-скъпи, рошави валяка и мисля, че също оказаха голямо значение. Бялото стана джам, подозирам, че сивото също ще е яко.
———————-

Гътвам се. 😴

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 07.04.21 22:30.

Доста се движа, но не тренирам. Да речем, че боядисване и чистене, завършващи с яки мускулни трески, между 10 и 15к крачки само в къщата всеки ден, пренасяне на кашони с плочки и пакети с паркет напред-назад, все се брои за нещо. :)

От друга страна пък правя такова предцикълно плюскане, че ако не си давах там зор, щях да съм метнала 5 кила от последното писане. :)

Днес почивам и съм вкъщи. Исках да правя нещо, което ми се прави към момента и да ми е приятно, вместо да се напъвам. Заключението беше, че ми се прави йога. Първо едни 90 минути, от които ми стана толкова хубаво, че след няколко часа направих още 45 минути. :)
Както казват някои: йога играх днес. :Д
————————————————————-

Принудих се да изпробвам на Ники помощните средства за четене на книги - започнах намръщена и кисела, и седмица по-късно Sribd ми е любимият ап - по цял ден съм закичена със слушалките и умирам от кеф, особено след като на втория-третия ден започнах с лекота да се концентрирам. Вечер все пак си продължавам книгата на хартия обаче.

Имаме 100% готова баня, горният етаж е боядисан и с настилки, готов за монтажа на вратите другата седмица (това мине ли, почваме да местим). Едната стая супер гадно я оаках - свеки искаше да са й бледорозови стените, аз избрах едно приятно креместо и нежно, наистина много готино, ОБАЧЕ измести ли се слънцето към другата част на къщата, тва става... плътно прасковено, тъмно, мноо грозно, честно :Д, а като сложихме и паркета, па като глътна и той тоя оранж, хаха... Бягам с писъци от там. :д  Ако не бях избрала безумно скъп латекс, досега да съм му плиснала една бака бяло отгоре. За долния етаж - дисповит. Хем да изпробвам съвета на Илия, хем да не ми е тъпо да експериментирам, ако искам.

Намерих чудесно приложение на единия навес, мога целодневно да мърделея там. :д

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 17.04.21 18:39.

12к крачки до обяд + 45 минути йога следобед.

- кафе
- принцеси с кашкавал, домашна луканка и зеленчуков хляб от лидл
- малко тахан с мед и какаови зърна
- телешко в масло, зелена салата, маслини

Гледам, че не съм вписала как сутрин и вечер имам отделено време за медитации и релакс, с което напоследък не правя компромис, както обикновено и е добра практика, дори откачените ми сънища се нормализираха леко. :)

❤️

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 18.04.21 16:41.

18.04.21
17:14

❤️😘

Мнението беше редактирано от karfi4ka на 18.04.21 17:14.

Карфичек, целуФка и за теб. <3
——————————————————————

Спах около 8 часа.

- кафе с мляко
- домашна баница
- парче френска селска торта - някаква много интересна вариация; доста малко парче
- зелена салата, репички, краставици, козе сирене, варени яйца
- допълнително фибри

Цял ден щъках по задачи, прибрах се размазана към 17:00, почивах досега и ставам да си действам по домакинството. Ще гледам да е бързо, за да си легна и да се приспя с книжка и меди.
————————————————————————-
Сутринта вече ще опитам да размяткам малката пудовка, че се насъбра пак време без стандартните движения.

МЦ пак се тутка и вече сме на подобен етап... :D

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 19.04.21 18:26.

Вчера:
- кафе
- врат с картофено пюре
- 1/2 шоколад
- салата
- бири, телешко, салата

15к крачки, за пудовката не успях да отделя време сутринта, но следобед нарамих един кашон гранитогрес - клек, румънска тяга, хип тръст и се оказа, че на ширина идва точно и за раменна. 😁

Отделно чистих из двора каквото сме натрупали и местих напред-назад едни чували, пълни с парчета тухли, цимент, камъни и ей такива неща. 💪🏻
——————————

Илия, дисповитчето се държи отлично и не мирише на нищо. Трябваше да те послушам от начало. 🍻
——————————-

Тая госпожица за миг се замислих дали не бих хукнала веднага към Горни Богров, за да кандидатствам да я осиновя. Б@си кученцето.
Но 3 ще са твърде много.

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 21.04.21 09:50.

- кафе с мляко
- кафе с мляко
- малка пърленка, пиле, домати, краставици, таратор
- малка пърленка, прасе, домати, краставици
Все много дребни количества.
- за вечеря: малка прасешка пържола с гарнитура от печени зеленчучета (морков, репички, зелен лук и чесън) с лимонов сок, зехтин, черен пипер, мащерка и риган; мини рукола и черен кейл, филийка зеленчуков хляб от лидл

- от добавките само б комплекс и магнезий преди лягане - от известно време пия по две от всяко и спя като чук

Понеже утре ще почиваме, сега ще зяпаме филм и ще ядем сладолед.

Цял ден на “обекта”, 17к крачки, клякане, протягане, навеждане, без сядане и за половин секунда между 11:00 и 20:30.
Мисля, че пльосването в леглото след някоя минута ще е като един малък секс.
—————————————-

Вижте й на тая пък пръстенцата 😄:

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 21.04.21 23:51.

Положението е едно и също, от сутрин до вечер. Почти не се храня, което е странно, а снощи 20 грама уиски едвам ги изблизах, което е още по-странно.

Движение - бол. Днес 90 минути йога. Изключително ми допада на този етап, облекчава ми драмите с гръбнака.

Цяла нощ не спах снощи и днес съм като настъпано гомно - кисела, набурсучена, в цикъл и умряла за сън, и за капак един тъпанар с огромен бус щеше да ни помете сигурно с 80км, директно в моята врата, щото не спря на стоп (излизахме от подлеза на Гладстон, той отгоре се изсипа и директно в нашата лента), на същото място, на което едно време ни беше помлял един рейс с майка ми. Естествено, напсува ни на майка и каза, че щял да ни счупи главите. Ама Камен като тръгна да си откопчава колана, за да слезе, настъпи газта и си отпраши направо.
Страшни животни сме в някои отношения, ей.

Дори не знам защо пиша, предвид ежедневието, тежест не ми се докосва, ама грам. Постоянно съм смазана и вероятно има връзка с нежелаението ми за лечебно-пудовчест напън.

От г-н Блонд го отмъкнах това, изглежда като истинска моя снимка от днес.

Пак едно криво спане, но днес съм по-добре.

- кафе с малко мляко
- две филийки Вита с крема сирене и песто
- малко грозде
- телешко шкембе с гъби и масло, печени зеленчуци

60 минути йога

Заспах към 3, станах в 8:30, до 12:00 бях опаткала 13к крачки, после свърших още работа, сега се прибрах и започвам по домакинството.

Изнервих се и на съседите, и на СитиГаз, щото всичките го играят невменяеми и направихме много рязък завой с отоплението - поръчахме електрическо котле и... да си гледат работата. С хубава дограма и изолация би трябвало да е съвсем справедливо, а и да не ни допадне - лесно се сменя и инвестицията му е колкото за два прилични бойлера.

- кафе с мляко
- гирос от прославската кръчма - питка, доста месо, доста зеленчуци, без картофи
- две сурови стриди - купих ги, за да опитам, че не бях ии... въййййййййййй 🙄😄... абе, май имат потенциал, но ми дойдоха много.. нетипично :)
- зелена салата с черита, краставица, авокадо, семки, зелен лук; печени репички, зелен лук и чесън, и моркови (в патешка мас), козе сирене, варени яйца
- вода с лимон, чай, вода с лимон, чай

Ако не заспя права, ще си направя онова по-динамичното разтягане, дето е 45 минути.
—————————

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 26.04.21 15:03.

Похвалих се, че не ям много и тези дни изплюсках света, а може и да съм го изпила. 🤷🏻‍♀️

Без тренировки. С още повече движение, щото трябваше да върша и други неща. Мускулните трески са навсякъде, смазана съм и да съм честна - една идея по-малко гнуслива да бях, заклевам се, щях да си лягам некъпано прасе. 😄

Почивам днес - час работа, пазаруване, чистене, готвене, пране, подреждане, изхвърляне на неща - сега седнах за 10 минути да си напиша поста и пак скачам. Гладих чаршафи, усещам как и ще изпера пердетата. И няма да е лошо да измисля с какво да успокоявам един обрив - красив резултат от Раундъп в лицето...

Снощи излязохме за по бира, уж да уговорим слагането на контактите... прибрахме се 5 часа по-късно, приятно оцапани и без уговорка. 😄
За първи път осъзнах, че редовно общувам с истински психопат. Дете на 4 години и половина успя да ми смрази кръвта на няколко пъти и съм убедена, че има голям потенциал да прави истински, много сериозни бели като по-голям. Родителите му, разбира се, имат съвсем други интереси и само питат “Хехе, досажда ли? Изгони го, ако ти пречи.” 🙄

Ок, повече от 10 минути станаха. 😄

Предните дни не помня, но мога да кажа за вчера какво беше менюто:
- сандвич с много зеленчуци и шунка, и кашкавал
- две принцеси с кайма и кашкавал
- една кокосова вода
- нямам идея колко бири, но минимум 4.. и половина 🙈

Днес:
- водичка повечко 😄, кокосова вода също
- ягоди
- телешко кюфте с горчица, оризовки и зелена салата
- печени зеленчуци, зелена салата, обезкостени прасешки крачка, първо сварени, след това запечени с подправки и кашкавал 🤷🏻‍♀️
————————————————-

Отивам да действам, а утре се надявам и да тренирам малко.

Мнението беше редактирано от Т. Тодорова на 30.04.21 16:18.

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1