Фитнес и Борба

08.09.20
04:04

Здравейте наскоро завърших 12-ти клас тренирал съм фитнес от почти 2 години и бях в доста добра форма след като завърших училището  се изместих във Франция с моите родители, обаче така ми се наложи да почна да работя не тренирам от 2 месеца и съм свалил близо 10 кг работя в картофена фабрика и наистина не ми остава време да тренирам работя от 8:00 до 21:00 и като се прибера веднага лягам да спя, обаче това ще продължи още 1 месец след това ще работя 3 пъти седмично. Та въпросът ми е дали мога да комбинирам фитнес и борба например сутринта на борба и вечерта на фитнес ям 4,5 пъти на ден понякога 6 качествени храни и изобщо дали ще имам добри резултати за тия 4 дни тренировки седмично (ще тренирам и неделя) мечтата ми е да стана охрана в една популярна дискотека малко интересна мечта 😃 но това ми е в кръвта затова прибягвам повече към бойните спортове, но и едновременно искам да изглеждам едричък някакви съвети ако може да ми дадете относно комбинациите между спортовете тренирал съм и бокс, но този спорт не ме влече много знам, че е най-идеално да комбинираш бокс и фитнес, обаче мисля повече да се ориентирам към борбата може и ММА ще се зарадвам ако споделите вашите съвети.

Темата беше редактирана от Fggf на 08.09.20 04:13.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1