Как да намаля DHT като запазя покачването на мускулна маса?

Така, на 33 години съм, но тестостеронът ми е твърде висок за моята възраст, по последни изследвания е в нормата за 17 годишен пубер. Дотук добре, имам доста развитие на мускулите и т.н. Но от известно време при уриниране или при бърсане отзад след голяма нужда имам едно такова гадно чувство, сякаш ще се изхвърля. Отидох на уролог и видяха леко уголемена простата. Сега пия Сао палмето за намаляване на DHT. Но пък DHT уж помагал за мускулите, за самочувствие и т.н. промени в организма, мисля, че повишава и окосмяването, а аз искам да ми се повиши. За първи път ми се появиха косми на гърдите като пих трибестан за повече мускална маса на 28 години. Просто дотогава изглеждах като тийн и някак сякаш с незавършен пубертет и реших да взема нещата в свои ръце. Как да запазя ефектите от тренировките и цялостно порастване, макар и късно, като в същото време простата ми не се уголемява? Блокирането на DHT има ли странични ефекти, защото малко сякаш ми пада самочувствието като пия сао палметото?

Направи първата стъпка към твоята цел.

Попълни анкетата и наш консултант ще се свърже с теб, за да научиш и обсъдите как нашият метод ще е от полза за теб и целите ти.

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1