27.11.06
14:15
така да попитам ако правя упражнения за крака с по малко тежест и повече повторения ще горя ли мазнини ?
ще гориш , но много малко % , без диета и кардио тренировка неможе да изгориш мазнините :wink:
П.П. Ще гориш мазнини навсякъде по тялото НЕ САМО НА КРАКАТА !!!
27.11.06
16:36
#2
Само диета и яко кардио по 20 мин след всяка тренировка
оффтопик: малко ми е интересно защо тук има такива , след като е отговорено на темата и горния пост е еднакъв с долния , но с други думи ! Тези хора пишат същото какъвто е предходният пост ? :roll: (нищо лично просто въпрос)
27.11.06
16:47
#4
Добре сори ако съм те засегнал с нещо просто не съм погледнал извинявай :roll:
27.11.06
17:22
#5
Ще сваляш да, просто работата е там, че истинския релеф(свалянето на килограми респективно) се правят с диета и повече движение(кардио тренировка). За това така пишат хората.
Ако искаш да сваляш - наистина трябва да се насочиш към по-яктивни занимания и някакво подобие на хранителен режим;) :lol:
@J0 защото така подкрепят тезата на предходния, та мнението а има повече тежест за титуляра.;) И защото живеем в свободна страна :lol: :lol: :lol:
Ще изгориш мускул повече според мен (а и какво имаш предвид с повече повторения)