17.11.10
12:22
Здр.В някой от темите видях че някой хора пият по 3 литра прясно мляко на ден за да качат килограми... Някой ще сподели ли има ли някакъв смисъл от това и ако да дали има добър ефект ?
Освен мляко трябва и клек с щанга. :)
Не съм го пробвал, само така съм чувал.
Млякото е доста калорично и е нармално да се качват килограми от него, особено когато е в големи количества. 3 литра мляко има около 2 000 калории.
2 л мляко на ден + 20 rep squat = serious gains.
Личен опит. Според мен при едно добро хранене и 2 л мляко на ден, нещата се случват страхотно... поне се случваха при мен. Над 3 л в моя случай беше ненужно. Качва се много бързо, бедрото расте буквално всяка тренировка, има омазняване, но при мен не беше много съществено :)
17.11.10
18:38
#4
Voyager ти колко килограма качи за колко време и по колко мляко пиеше и секи ден ли пиеше ?
казано от river на 17.11.10, 15:30:
Млякото е доста калорично и е нармално да се качват килограми от него, особено когато е в големи количества.
х2
Млякото е перфектния природен гейнър!
Един от големите плюсове на прясното мляко са мазнините му - добри калории и много витамини!Купувайте си винаги пълномаслено мляко!
А ако ще е след тренировка най-добре МЕСО,а не мляко! ;)
Мнението беше редактирано от tra^la^la на 17.11.10 19:49.
казано от korpusito на 17.11.10, 20:33:
Ако говорим за домашно да, иначе не мерси ;)
x2
Тук си купувах био-мляко по едно време.90 цента за литър пък беше 5 пъти по-вкусно от което и да е в България и сигурно доста по-чисто :(
17.11.10
22:29
#13
E при нас е 1.20лв/л 1 бабка го доставя в магазина всяка вечер :P