25.02.11
00:08
Излгежда нещо такова:
(Вторник, Четвъртак, Събота)
Гърди - 2 упражнения
Гръб - 4 упражнения
рамо - 1 упражнение
Крака - 2 упражнения
Бицепс - 1 упражнение
Трицепс - 1 упражнение
При всяка тренировка упражненията се сменят. Искам да наблегна на гърба затова има 4 упражнения.
Някакви мнения :?
Темата беше редактирана от Тихомир Велев на 18.04.11 12:26.
Според зависи упражненията, може да е лека, а може и да е доста стабилна и тежка. Нещо като по-леко,по-тежко,по-леко и т.н. ако има цикличност може да се получи добре. Иначе представи си тежък клек, тяга и лег - 3 пъти седмично. Ще си парцал :D
Мнението беше редактирано от Vlado89 на 25.02.11 00:11.
при 1 упражнение - 3 серии (за малките групи), 2 упражнения - първото 3 серии (по-тежко) второто упр. 2 серии (по-леко), за гърба са по 2 серии. Там смятам да не сменям упражненията : Гребане 2@10, Набирания 2@7, Хиперекстензии 2@10, ‘Добро утро’ 2@10 (туй упражнение много добре го чувствам)
То последните 2 не са за гърба, а за еректорите.
Според мен няма опасност да се претовариш.
Е то не пречи да се претоваря :D , но дали ще има растеж, при положение че отдавна спрях кръговите и от скоро почнах да нагъвам яко протеин (пилешко почти всеки ден)
25.02.11
07:45
#6
казано от bat jica на 25.02.11, 00:32:
Е то не пречи да се претоваря :D , но дали ще има растеж, при положение че отдавна спрях кръговите и от скоро почнах да нагъвам яко протеин (пилешко почти всеки ден)
Абсолютно никой в този форум няма как да ти гарантира дали ще има растеж... ;)