Сила

18.11.05
23:56

Можете ли да ми кажете някоя програма която за домашни условия която ще ми повиши силата.Чел съм статиите на сайта но нямам нито лостове нито дъмпели.Ако може да ми помогнете

19.11.05
00:26

бате.. без лостове и дъмбели е нещо като мисята невъзможна :) ако ме разбираш.Освен да си приспособиш сам някакви лостове.. тря импровизираш но се съмнявам да има ефект а по принцип сила се качва с тяга клек и лег.

19.11.05
07:39

лицеви опори и на вън набирания тва е което можеш да праиш без щанги

19.11.05
19:16

[quote author=“dido__”]Можете ли да ми кажете някоя програма която за домашни условия която ще ми повиши силата.Чел съм статиите на сайта но нямам нито лостове нито дъмпели.Ако може да ми помогнете

В зала пич няма шанс иначе
Намири си камъни  и ги мъкни наляво надясно (в кръга на шегата)

MR

30.11.05
13:48

напражи си лежанка и щанга и си ги сложи в мазето  :wink: много хора правят така

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1