187 висок 72 кг 17 годишен

23.11.05
21:20

Здравейте сега ви е писнало от такива заглавия но все пак и аз да си кажа.Ако може някой да ме светне по в бранша.Тренирам от 9 месеца качвам супер бавно метаболизма ми е супер бърз .Ям много но не много на често по 3 пъти на ден.Това с калориите не мога да го разбера и по колко трябва да приемам, не съм вземал добавки тренировката ми е 4 дневна
Моля някой да каже колко да ям или да каже как да го сметна

Добре дошъл в форума.Пиши на кирилица !!!!! мнението ти бе преведено,не използвай 4-ки и 6-ци да не се повтаря !!!!
DJGorgio-Astor

23.11.05
21:47

Под никакви добавки да разбираме и протеин ли ? Ако е така аз бих ти казал поне него да вземаш.А освен,че се храниш много, зависи и какво ядеш!!! Наблегни на картофи,ориз,повечко месо и риба и според мен няма нячин да не качиш поне малко.Няма такова животно което да тренира правилно,да се храни правилно и да не качи. :wink: Но все пак кажи,в какво се изразява храненето ти.

23.11.05
22:06

Наблегни и на Мляко, банани, овесени ядки и т.н.Яж  ако можеш по 4/5 пати.За да ядеш по толкова трябва да си разпределиш самото хранене не да ядеш примерно в 10:00 и после в 11:00 , а третя пад в 15:00.За това ти казвам да го разпределиш.

23.11.05
23:23

Има калкулатори за това изчисли ги и ако има ефект за седмица ги задръж ако не качваш с 500 калории отгоре и така докато получиш ефект .Таблици с веществата в храната под път и над път поразрови

24.11.05
08:58

Ами сутрин ставам в 8 ям в 8.30 3-4 филии принцес яице и сирене некъв плод .После чак ж 12:30 обядвам готвено гледам да е пилшко с хляб и супа после 3 банана и после чак за вечеря ям много и каквото има
чакам съвети

Ето ти един съвет Пиши на кирилица в България сме !!!!! поста ти бе преведен от мен другите мнения които не са на кирилица ще ги трия
Първо предупреждение !!!!!
DJGorgio-Astor

24.11.05
17:33

immo
от 12:30 до вечеря има много време можеш спокоино поне още 1 ядене да направиш и както ти каза djgorgio-ASTOR хвани калкулатора и си сметни калорите.

24.11.05
21:31

с писането сванах :)
пък как да фана и да ги сметна е аз нз по колко трябва да изям за да има ефект :) туи питам :)

CR

24.11.05
22:21

Включи следобедната закуска !!! за да ти станат минимум 4 хапвания на ден (макарче наи добре е 5 - 6 ) И ... мисля че 4 пати седмично тренировка за 9 мисеца стаж са ти много ! Гледаи да не тренираш поже4е от 1ч. .... това е общо взето.
И аз качвам много трудно ... но все пак малко по малко ще стане работаат:>
п.п. Няма да е лошо да си вземеш и някаква протаинче!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1