След тренировката?

JBL

25.11.05
01:28

Здрасти на сички вдигачи! :lol: Така...
Въпросът ми е дали е добре да имаш лека мускулна треска след всяка тренировка (Бицепс-Трицепс) и ако нямаш, това зле ли е?
Всичко идва от там, че преди имах лека треска, а през последните 2-3 седмици просто не усещам такава и правя с все повече килограми.
Да се стремя ли към тази “лека треска”?
Добре ли е да я имам или не?
Благодаря на всички предварително! :roll:

25.11.05
09:19

според мен не е задължително, а и не е хубаво всеки път да имаш.

25.11.05
09:34

Щом тежестите растат и напредваш, не е задължително да имаш мускулна треска.

04.01.06
17:12

[quote author=“grafa”]според мен не е задължително, а и не е хубаво всеки път да имаш.

Защо да не е хубаво всеки път да имаш мускулна треска ?

04.01.06
18:42

Ако няма мускулната треска това незначи, че не е добре проведена тренировката. Аз си мисля дали JBL не говори за напрежението след яка тренировка, а не за мускулна треска?

08.01.06
22:01

защото претренираш ако имап есеки път стабилна треска

09.01.06
00:37

Според мен леката мускулна треска след тренировка е едно нормално състояние. Не е нормално въобще да нямаш или пък да имаш мн голяма МТ.

09.01.06
10:11

ако вдигаш килограмите, а  мускулната треска я няма или изчезва бързо, след тежката тренировка според мен си влязал в коловоза на правилното трениране и най-вече възтановяване - колкото по тежко толкова по големи размери. кажи по каква програма тренираш и какви добавки взимаш колко често се храниш и колко спиш.мерси

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1