Коя от тези системи да избера ?

27.11.05
22:45

програма - наблягане на раце и рамена
1- ръце
2- рамена,трапец
3- крака
4- ръце
5- гърди,предно рамо,средно
6- гръб, задно рамо, трапец
7- почивка
упражнения няма да казвам,защото всеки път правя различни..,.

а тази система как ви се струва?
1- ръце
2- гръб,задно рамо, трапец
3- ръце
4- крака
5- ръце
6- гърди,гръб в супер серии + предно и средно рамо
7- почивка
според мен ръцете много ще се натоварват и няма да има време за въстановяване вие как мислите???

27.11.05
23:29

Ами като искаш точна информация дай и от теб информация стаж години и т.н. така да гадаем....

28.11.05
00:30

еми 80кг съм 180см съм висок не мога да кажа че съм напълно изчистен но съм в мн. добра форма, имам 38 ръка, имам 2 години горе долу стаж

28.11.05
00:36

ми първата е по хубава :wink:

28.11.05
00:47

Тези програми с какъв зоб вървят?

30.11.05
10:16

Еми без зоб.Мисля,че е достатачно бицепсите да почиват 72 часа.според мен даже и след 48 часа им стига да си починат.за рамената е защата работа те са малку групи.инаге крака,гарди и граб си го правя 1 пат седмично...

30.11.05
11:07

[quote author=“vanwilder”]Еми без зоб.Мисля,че е достатачно бицепсите да почиват 72 часа.според мен даже и след 48 часа им стига да си починат.за рамената е защата работа те са малку групи.инаге крака,гарди и граб си го правя 1 пат седмично...

А допълнителното натоварване, което получават всеки ден, при тренировката на другите групи отчиташ ли го? Както и нуждата на организма от цялостно възстановяване, след тренировка?
По втората програма ръцете работят 5 пъти седмично. По - първата - 4 (трицепса 4, бицепса 3, а може и 4, зависи какво правиш за рамо и трапец).
Професионалисти, с 15 години стаж и огромни количества химия не тренират по подобни програми!

Ако искаш 2 пъти седмично ръце, сложи ги веднъж отделно, и веднъж с гърдите и гърба (трицепса с гърдите, бицепса с гърба).

гърди, рамо, трицепс
Гръб, задно рамо, бицепс
Почивка
Крака
Рамене (нали и на тях искаш да наблегнеш), Ръце
2 дни почивка

30.11.05
11:14

Мисля, че може да правиш 2 пъти ръце всяка 4-та седмица. Или 3-та трицепс, 4-та бицепс, но всяка седмица ще ти дойде в повече... Въпреки че нищо не ти пречи да опиташ и сам да се увериш - от това по-хубаво няма:)

30.11.05
15:48

Впредвид стажа мисля че е малко претоварваща тази програма малко увелеличи времето за почивка и не вярвай на 72 часа за големите и 48 за малките групи , поради ред причини този срок се удължава

30.11.05
17:33

Може да  ги пробваш тия програми,но един съвет след ръцете си дай почивка,за да се възстановят

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1