Въпросче :)

28.11.05
23:05

Тренирам вече малко повече от 9 месеца, 181 см, 82 кг.
Мисля си да пробвам една програма...:

1 ден - гърди, трицепс, предно и средно рамо, корем
2 ден - гръб, трапец, задно рамо, бицепс
3 ден - крака, предмишница, корем
4 ден - почивка
5 ден - почивка
6 ден - гърди, трицепс, предно и средно рамо, корем
7 ден - гръб, трапец, задно рамо, бицепс
8 ден - крака, предмишница, корем
9 ден - почивка
10 ден - почивка
и т.н.

Та ако тренирам по този сплит, времето за почивка между трнировките на отделните мускули достатъчно ли е? Същевременно гледам да не е и прекалено много. Аз доколкото съм чувал за голям мускул поне 72 часа, а за малък поне 48 часа трябва да е почивката. Така ли е?

28.11.05
23:55

Това с почивките е относително сплита изглежда приличен стига да не прекаляваш с сериите

29.11.05
19:18

Ми аз поначало тренирам гърди и гръб с 5 упражнения с по 3 серии.

29.11.05
22:01

[quote author=“svetllio”]Ми аз поначало тренирам гърди и гръб с 5 упражнения с по 3 серии.

Много ти е 4 са те предосттъчни

29.11.05
23:19

5 тренировки на седмица за 9 месеца стаж са доста според мен.

30.11.05
22:02

Аз в началото започнах с 4, после станаха на 5. Лятото поради липса на много свободно време ги намалих на 3. От септември пак на 4.

30.11.05
22:07

Виж при кой вариант качваш най добре и го подържай вече трябва да имаш предпочитания, а и повече не значи по добре да ти кажа

01.12.05
23:59

ОКи мерси на всички :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1