Как да продължа след програма за сила?

30.11.05
21:10

Привет :)
Аз съм на 17 год. 98-102 кг ръст:184см. и правя програма за “маса” в продължение на 3 седмици. Колко още време трябва да продължа и каква програма да спазвам след това ? Нещо за релеф или нещо за сила. Хранителни режими?

Благодаря предварително :!:

30.11.05
22:13

[quote author=“Shadowfury”]Привет :)
Аз съм на 17 год. 98-102 кг ръст:184см. и правя програма за “маса” в продължение на 3 седмици. Колко още време трябва да продължа и каква програма да спазвам след това ? Нещо за релеф или нещо за сила. Хранителни режими?

Чакай сега.До сега си бил на програма за ‘сила” или програма за “маса” ???

30.11.05
22:16

[quote author=“Shadowfury”]Привет :)

Продължаваш 1,5-2 месеца с една програма , след това сменяш сплита, за релеф е рано да почваш изчакай поне 8-12 месеца

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1