Има ли други упражнения за трицепс освен тези :(

Br1ng3r

02.12.05
11:23

Значи идеята ми е следната:ще напиша всички упражнения за трицепс,които знам.Ще видите кои упражнения съм написал и ако знаете якое друго ще го напишете и обясните.Благодаря предварително.Та значи аз знам:

Лежанка с тесен хват
Френско
Дъмбел зад врат с две ръце
Дъмбел зад врат с една ръка
Кик-Бек
Макрака с една ръка надолу
Кофичкии
и там има едни други три уреди в залата дето ми натоварват по скоро ..... от колкото тризепса.Ако знаете други упражнения кажете ги и ги обяснете плс.Благодарско :oops: хаха абе също и разгъвене на горен скрипец ,как можах да го забравя ;)

02.12.05
11:51

В момента се сещам за едно страхотно упражнение
Разгъване на макара над глава, не си писал и така наречения пресдаун,Френско с дъмбели,френско с щанга от ралични наклони/обратен лег и полулег/,тексаско разгъване с една ръка.Всички тия упражнения удрят трицепса от различни ъгли

02.12.05
11:56

Кофички с обратен хват
Кофички между две пейки, краката на едната, тоест ето това - http://www.bodybuilding.com/fun/2002/benchdips1.jpg

Разгъване с щанга зад врата, седнал или прав
Същото като горе, но на скрипец
Разгъване с щанга от полулег (и същото на скрипец)
Вдигане от лег с обратен хват (подхват)
Френско на скрипец
Френско с дъмбел (дъмбели) от лег
Също пуловер и пуловер + преса (забравено в днешно време)
Лицеви опори с различно положение на ръцете
И разбира се, много от изброените упражнения може да се правят с въже или с различен хват.

За момента само това се сещам, иначе има и още ;).

Иначе виж тук - http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle=Triceps

и тук - http://www.exrx.net/Lists/ExList/ArmWt.html#anchor122387
Може да има нещо неспоменато.

Br1ng3r

02.12.05
12:11

Миле аиде моляте обясни точно как се изпълняват упражненията,които си написал.Петко К мерси много братле ;)

02.12.05
12:36

ТОВА където ти го е писал Миле е супер упражнение, но за него си има специален уред, който съм виждал на малко места, принципно го има на тия машини дето можеш да правиш вси4ки  групи, но и тези на Петко не са за пренебрегване, особенно френското и кофи4ките

02.12.05
17:33

[quote author=“INZAGHI”]ТОВА където ти го е писал Миле е супер упражнение, но за него си има специален уред, който съм виждал на малко места, принципно го има на тия машини дето можеш да правиш вси4ки  групи, но и тези на Петко не са за пренебрегване, особенно френското и кофи4ките

Не знам кое по-точно не разбра,но все пак ще обясна горе -долу
Разгъването на скрипец не му е необходим никакъв спец.уред а на едната страна на скрипеца слагаш въже на долна макара,обръщаш се на противоположна посока,така че въжето да ти е над главата с тяло на около 45градуса и започваш да разгъваш с две ръценапред-назад и запомни над глава.Тексаско разгъване.Лягаш на пейка по гръб.В едната ръка с дъмбел нагоре и сгъваш бавно само в лакътя към лицето.Може с другата да държиш лакътя да не се мести,което си е най-важно за всички упр. за трицепс.Ами това за сега

Br1ng3r

03.12.05
00:07

Mиле,мерси много ще ги вкарам и двете в тренировката.Провах ги неска мн дават :P

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1