Креатин с прясно мляко?

07.12.05
21:00

Въпросът ми е свързан с креатина, чувал съм от доста хора, че ако го пиеш с прясномляко то се получава някакъв анаболен ефект. Вярно ли е това и има ли значение с какво го пия?
Превод
Miraculix.bb

07.12.05
23:08

Аз го пия така и действа добре. Не съм чувал да има някакъв по-особен ефект, ако се пие с прясно мляко.

08.12.05
01:17

По принцип трябва да се пие с нещо сладко с мляко не съм чувал

eAGLeT_НадъХАНия

08.12.05
10:38

а ако пия 5 гр креатин и послв веднага пия геинер - има ли смисъл да зимам мед или няква вафла...за да се усвои по добре - щото нали в геинера има въглехидрати ???

10.12.05
16:33

Ми креатина най-добре се усвоява с прости въглихидрати,така че наблягай повече на тях.

12.12.05
19:05

[quote author=“eAGLeT_НадъХАНия”]а ако пия 5 гр креатин и послв веднага пия геинер - има ли смисъл да зимам мед или няква вафла...за да се усвои по добре - щото нали в геинера има въглехидрати ???

ДОбре си е... то в тоя гейнър има доста прости въглехидрати и от мед или вафла няма сми освен ако количеството въглехидрати от гейнъра няма да ти е достатъчно...

14.12.05
13:22

аз лично съм дочул че креатина се пие с монозахаридна напитка и го пия с сок от грейфурт и се получава добра комбинация.

19.12.05
15:32

аз като го пия с мляко .. до сега така съм го пил и ми става лошо :( нз от какво .. т.е най вероятно от него .. затова го пия някаде 30 мин преди тренировка че ...  да ми мине малко ...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1