Какво ще ми препоръчате?

The Game

08.12.05
20:41

здравейте,нов съм тук,за тва искам да ви питам за упражнения,храна,тренировка и др.ако ви трябват данни ще ви дам.

Не си нов не лъжи TRIPLE H да ти е познато(Tия хитринки не ми минават) по правилата трябва да те делна и баннем отново тъй като пак си влязал но нали си обещал да си добър така че те оставям
DJGorgio-Astor

08.12.05
21:03

Почистих спама
DJGorgio-Astor

The Game

08.12.05
21:05

е слушайте са:
Данни:
42кг
1,48-1,50м
14години(навърших ги сега на 21 ноември)
друго ако има питайте

Упражнения

1.упражнение за плочки(коремни преси,но по колко,10х10 става ли?)
2.упражнение за бицепси
3.упражнение за издържливост на гърба

08.12.05
22:19

3x25 коремни, без да пускаш до долу, ако на двайстото повторение не ти гори корема, не го правиш както трябва
3х17-20 повдигане на краката от лег

The Game

09.12.05
12:59

[quote author=“toblerone”]3x25 коремни, без да пускаш до долу, ако на двайстото повторение не ти гори корема, не го правиш както трябва
3х17-20 повдигане на краката от лег

кое 20то?1х20 ли?в къв смисъл да ми гори?тва не го разбрах

valio

12.12.05
19:26

hi тренирам от една седмица и незнам потчи ништо наи вече имената на уреди като например дьмбели и ако мойе да ми препорачате някаква тренировка два пати седмично имам време само вторник и то много малко кам 1 час и неделя кам 2 часа и ако може да ми кажете как да си сложа картинка

НА 12 ГОДИНИ САМ ТЕЖА 30КГ ВИСОК САМ 145СМ

^Vlastelina^

12.12.05
20:31

[quote author=“valio”]hi тренирам от една седмица и незнам потчи ништо наи вече имената на уреди като например дьмбели и ако мойе да ми препорачате някаква тренировка два пати седмично имам време само вторник и то много малко кам 1 час и неделя кам 2 часа и ако може да ми кажете как да си сложа картинка

НА 12 ГОДИНИ САМ ТЕЖА 30КГ ВИСОК САМ 145СМ

Много ти е рано бе човек  :lol: . Поне стани на 14 15 години тогава почни да тренираш...  :wink:

valio

12.12.05
22:05

Е да ма на мен ми харесва и продалжавам секи вторник и неделя сам дигам 20 от лежанкаи искам поне да ми объасните имената на някои уреди и някои подробности :wink: а и все пак сега ходъа оште за кеф а не се старя кам нешто особенно

13.12.05
10:29

[quote author=“valio”]Е да ма на мен ми харесва и продалжавам секи вторник и неделя сам дигам 20 от лежанкаи искам поне да ми объасните имената на някои уреди и някои подробности :wink: а и все пак сега ходъа оште за кеф а не се старя кам нешто особенно

огледай сайта, има си направена стойностна ретроспекция на всяка упражнение, барабар с наименованието му....и аз подържам мнението, че си много малък, да се занимаваш с тежести, ако си такъв ентусиаст почни на лостове, набирания, кофички прави лижи опори, коремни преси, изгради основните мускулни групи и като станеш на годинки ще си напреднал и ще ти е много по-лесно да изграждаш ММ  :wink:

valio

13.12.05
18:51

да аз и тва го праа обаче повече ми харесва да дигам тежести и да използвам уредите в фитнес залата а вав нас праа лицеви опори коремни преси и дигам гирички но и два оати седми4но ходя на фитнес мисля че няма да ми попреч а даже ще ми помогне

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1