двуседмичен план за покачване на маса

eAGLeT_НадъХАНия

14.12.05
23:20

много ми хареса тази идея в страницата на бб-теам ....вижте я - превъзходна е според мен....само ми трябва помоща ви и то сериозна помощ - че наистина искам да я пробвам ....
значи измислих 1-5 ден / прочетете за да знаете за какво говоря/
150 гр ориз , пилешко месо 400гр , прясно мляко 1 л , 100 гр фъстъци , 3 банана, половинка бял хляб/или цял/ 3 яица  и 50-100 гр царевица
моля ви да ми измислите за останлите дни няква диета и ако може да ми я пратите на ЛС/лично съобщения/ демек да ми направите програма за дните : 6-10 , 11-12 , 13-14 много много ви моля...

15.12.05
19:02

направо напишете тук ако може за човек 65 кг какво и по колко трябва да яде през тези различни дни.Моля ви помагайте че аз не мога да изчислявам въглехидрати и работи .....Мерси предварително!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1