Проблем с тренировките

17.12.05
21:39

Тренирам по три пъти в седмицата и немога да се натоваря достатъчно.
Казаха ми , че с тази програма съм претренирвал, но от около месец след тренировка нямам мус. треска. Тази програма я използвам от септември, като проблема се проявява най-много при ръцете. Това ми е програмата(Моля кажете ми дали наистина претренирвам, защото аз знам, че за да е ефикасна тренировката трябва да имаш мус. треска на др. Ден, а аз нямам). Как да разбера наи-лесно кога прекалявам?

Гърди 16х8-10/ трицепс 12х8-10/корем 10
Гръб  15х8-10/ бицепс 12х8-10/корем 10
Рамо  14х8-10/крака 12х10/корем 10

Моля ви да ми помогнете, защото иначе си губя времето. Тези неща с претренирването ги погледнах в сайта , но в залата е друго нещо.

P.S> предварително благодаря

17.12.05
21:53

Претренираш, а мускулната треска в никакъв случай не е задължителна за да имаш мускулен растеж!

17.12.05
23:36

То е ясно че претренираш ама ми е чудно от де ги измислятетези програми бе хора прочететемалко пък тогава

17.12.05
23:38

Това не нормално по толкова много сери и повторения!Прави по 3/4 сери не повече и с по 8 повторения ако правиш маса!Ако са ти малко килата слагай още и не се притеснявай.Прави така като ти казах и ще имаш ефект, а не винаги е задалжително да имаш мусколна треска за да има растеж.

17.12.05
23:45

[quote author=“djgorgio-ASTOR”]То е ясно че претренираш ама ми е чудно от де ги измислятетези програми бе хора прочететемалко пък тогава

Ok

Мерси на всички за инфото.
Относно четенето никой не се родил научен, а информация за четене колкото искаш и в повечето случеи разнострана. Затова мерси, че ми помогнахте.

18.12.05
13:09

Не пускай по  мнения едно след друго

АМюми нали това ти препоръчвам да четеш повече по темата

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1