Разтягане на Гръдния кош...?

NE

17.12.05
22:33

Генетично имам тесен гръден кош, по-тесен от ханша :( и като се погледна в огледалото никак не се харесвам. Знам че няма как да намаля ханша, понеже такава ми е структората, но има ли начин да разтегна гръдния кош? Тренирам от 2 месеца, правя френска преса и пулловър по два пъти седмично заедно с тренировките за гръб но досега няма никакав резултат. Има ли някакви хранителни добавки за това. Знам че гръдния кош се формира до 18-20г. а аз вече съм на 21. Имам ли шанс според вас или да се примиря със съдбата си?

17.12.05
23:35

Ти какво очакваш за 2 месеца да станеш като Аполон ли.
Тренирай си за всичко и резултатите ще дойдат но не така бързо както очакваш
Успех

18.12.05
21:57

Незабравяй и да следиш за правилното изпълнение на упражненията!

19.12.05
00:56

съжалявам, че трябва да ти го кажа, но не всеки има данни за спортист, колкото и да не се иска да е така. Ако природата те е надарила с тесен гръден кош и си на 21, няма кой знае какво да направиш, не очаквай големи промени колкото и каквото да тренираш. Говоря разбира се за структурата на костите. Иначе ако понатрупаш малко маса в раменния пояс визуално ще изглеждаш доста по-добре.
Пулоувърът е адски безсмислено упражнение в твоя случай, по добре наблегни на спринтове и плуване, по ще имаш резултат.

19.12.05
19:21

Ако можеш се запиши да тренираш Плуване :wink:

NE

20.12.05
10:01

Мерси на всички за съветите. От скоро живея близо до морето така че лятото ще се спукам от плуване, а до тогава смятам да си вдигам в залата...  :wink:

08.01.06
22:54

Може и още как. Трябва да го искаш. Прочети това.

http://bormata.starividri.org/hatha.doc

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1