Нутрим- вече не им вярвам!

19.12.05
15:42

“Не се притеснявай, той точно така се пие 2 месеца и после почивка 2 седмици след което може пак да се почне. Няма да си претовариш бъбреците спокойно. Един приятел изпи за 2 месеца 2кг креатин и качи 20 кила и след като го спря запази 10 кила. Пиеше по 25гр. на ден и нищо му нямаше. Като приемаш повече вода няма да има никакъв проблем а и бая килца ще качиш:) Успех
Само едно вметване да направя. От 4 дни взимам креатина на Нутрим и съм качил 5 кила бях 98 сега съм 103! Ефекта е гарантиран! “

Всички тези глупости са написани от модератора на форума на Нутрим, е как да им имаш доверие след такива глупости?!

Хахахахахааа 5 кила брех! Дойде заместителят на стероидите - всички към креатина на Нутрим! ... Абе глупости, това го е казал за да се продава повече грамаж, не за друго. Креатинът им е добър, ама тоя малко се е поизхвърлил.

rakata

19.12.05
20:18

абе чак добър незнам дали им е креатина ама тожа дето са постигнали са повече от зашеметяващи резултати ,на които на дали някои вярва :(

[quote author=“rakata”]абе чак добър незнам дали им е креатина ама тожа дето са постигнали са повече от зашеметяващи резултати ,на които на дали някои вярва :(

Както казва новият ни модератор имало е и друга подхранка  :twisted:

MR

19.12.05
21:17

аз пък почти изпих 20 грама креатин(на нутрим) и нямаше НИКАКЪВ ефект и хем направих зареждане 5 дни по 20 грама и защо така не се подух изобщо  :shock:  ???

CR

19.12.05
21:46

Само едно вметване да направя. От 4 дни взимам креатина на Нутрим и съм качил 5 кила бях 98 сега съм 103! Ефекта е гарантиран! “

Значи ти за 4 дена си качил 5 кг ???  :lol: 
Значии ти на ден яде6 по над 1кг. чисто яденце...
Малко неми се вярва ... все пак .. ти в кенефа неси ли ходил през тея 5 дена ?
Провери пак ... кантара може да е дефектен нешту :0

19.12.05
22:55

[quote author=“cRuSh”]Само едно вметване да направя. От 4 дни взимам креатина на Нутрим и съм качил 5 кила бях 98 сега съм 103! Ефекта е гарантиран! “

Със сигурност има нещо гнило тук дори и водната задръжка не може дае толкоз голяма така че това с тоалетната.....

20.12.05
08:11

не знам, как се качват пет кила за четири дена?? Сигурно повечето е вода, да знаеш..

20.12.05
08:31

Може и зверски запек да се е получил :) !

20.12.05
09:16

[quote author=“cRuSh”]Само едно вметване да направя. От 4 дни взимам креатина на Нутрим и съм качил 5 кила бях 98 сега съм 103! Ефекта е гарантиран! “

Абе хора аз цитирам модератора на Нутрим !!!
А аз качих 4кг и без креатин за около 1,5 месеца,  но просто защото тогава започнах пак да тренирам, но януари смятам да пробвам някой креатин , досега не съм пил.

®off™ Ninja

20.12.05
23:44

Всичко е реклама ала телешоп: с 10 минути седене на дивана и никакви диети за 2 месеца ставате като Арнолд;)

21.12.05
00:09

[quote author=“red”]”Не се притеснявай, той точно така се пие 2 месеца и после почивка 2 седмици след което може пак да се почне. Няма да си претовариш бъбреците спокойно. Един приятел изпи за 2 месеца 2кг креатин и качи 20 кила и след като го спря запази 10 кила. Пиеше по 25гр. на ден и нищо му нямаше. Като приемаш повече вода няма да има никакъв проблем а и бая килца ще качиш:) Успех

Всички тези глупости са написани от модератора на форума на Нутрим, е как да им имаш доверие след такива глупости?!

Модератора на форума на Нутрим нито е производител, нито дистрибутор. Той е глупак. Не бива заради някакви тапаци да си променяте мнението за общия ефект на дадена добавка. Аз пия протеина на Нутрим и съм доволен :)

21.12.05
11:10

Абе ред ти ходи ли до ХЕИ да носиш про голд щото ми е мбноо интересно кви ше са резултатите.

21.12.05
11:16

абе вие от един пост на някакъв го направихте на страшен въпрос.недейте така.а идеята за про голда д амине през ХЕИ е много добра :wink:

21.12.05
13:23

хаха тоя е се е изявил :)
аз тука за 10 дена едвам качих 4кг с твърдо гориво а те с креатин....
пуашим се :)

опита ли са да направят рекламите на Анимъл Паковете и Стаковете - “Най силното разрешено вещество за маса!” а всъщност - булшит

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1