Затвориха ми залата - бахти тъпото...

23.12.05
20:14

Здравейте. От септември месец бях почнал да тренирам сериозно и имах известни резултати(взимах си креатин и ултра уей про на нутрим) и в началото на тоя месец ми сервираха следната новина - затваряме залата до средата на януари... Проблема е че няма къде на друго място да тренирам. Сега в нас имам лежанка(но само права не може да се мести надолу нагоре под ъгъл) с лост и един дъмбел. Кажете моля ви някаква сносна програма с която да поддържам форма докато отворят пак залата. В смисал с наличните средства които имам :oops: .Не знам дали ви е нужно но все пак: 16г 185см 80кг.

Благодаря предварително и весели рпазници на всички!! :D

23.12.05
21:11

братле и аз имам сащия проблем само че аз тренирах в една мазичка тука до нас но нещо човекът каа че няма дава поече ключа и стана много лошо ходех така от време на време на зала само че проблема е че тя е доста далечко и нямам много време така че и при мене ситуацията е същата  :cry:

23.12.05
23:50

Оборудвай още малко, аз всичко сам съм си правил скрипец, лежанка , дъмбели , само дискове за щангата и лостове съм купил
Какво му трябва повече на човек

24.12.05
11:29

Хмм ами дай ми някаква идея как да си направя скрипеца в домашни условия? Защото не виждам от къде мога да си взема макарите и металните въжета за уреда... Ако можеш да ми дадеш и някоя снимка на твоя скрипец ще съм ти много благодарен! :)

24.12.05
11:31

Ами виж сега макари от магазин или при някой стругар да ти направи
Аз моя скрипец съм го направил с 3 долна и две горни макари , трябва да имаш 2 точки на тавана за да захванеш макарите.
Имам и куки с които закачвам (въжета, ръкохватки) така че имам долен горен скипец
Няма как да ти го обясня може би снимка трябва наистина

27.12.05
10:29

Моят скрипец е може би малко първобитен, но ми е почти без пари! Значи взех изрових от склада в къщи една макара струва около 10лв взех един дебел гвоздей дълъг около 20см и го забих в гредата на тавана ( залата ми е в склада в къщи  :oops: ) взех едно въже , а от арматурно желязо си направих лост за гръб и за трицепс! Тежестите ги слагам в една кофа, за която е вързано въжето, мога да ви уверя че макарата върви по-леко и от скрипеца в залата. Само за гръб има един недостатък, че над 65-70кг трудно се задържам седнал, но аз поначало си тренирам с по-леко тежести, но много чисти  повторения, така че това не ми пречи.

27.12.05
18:27

ами измисли някакъв начин да си задържаш краката както има предпазители в залата а пък по темата можеш да правиш набирания лицеви опори кофичк с лоста можеш да правиш гребане...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1