Медът разяжда стомаха ???

Animal

25.12.05
18:49

Вярно ли е, че мед на гладно разяжда стомаха и е вредно?  :shock: Това ми изцепи вчера един приятел.

25.12.05
21:28

ХХХХХХХХХХХХХ

СПАМ
DJGorgio-Astor

25.12.05
21:40

По принцип знам,че кофти на стомаха се отразяват храни,които повишат киселинноста на Ph на стомаха,но дали меда е такава храна... :roll:

26.12.05
01:05

Това да не е киселина та да разяжда

27.12.05
11:42

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
пак СПАМ придържай се към темата ако обичаш , вместо да даваш оценки, от който си доста далеч
DJGorgio-Astor

diecast

27.12.05
17:55

Пчелният мед и другите пчелни продукти съдържат и много витамини (В1, В2, В6, В12, РР, фолиева киселина и др.), при това в задоволителни от физиологична гледна точка количества. Като се има предвид, че високото нервно-психическо напрежение е свързано с понижаване на тъканната концентрация на витамини от група В, става ясно защо пчелните продукти са предпочитани обогатители на храната на умствени работници. Важно е да се отбележи, че витамин В2 (рибофлавин) в меда е около 16 пъти повече, отколкото в ябълките и кайсиите.

Animal

29.12.05
11:36

[quote author=“diecast”]Пчелният мед и другите пчелни продукти съдържат и много витамини (В1, В2, В6, В12, РР, фолиева киселина и др.), при това в задоволителни от физиологична гледна точка количества. Като се има предвид, че високото нервно-психическо напрежение е свързано с понижаване на тъканната концентрация на витамини от група В, става ясно защо пчелните продукти са предпочитани обогатители на храната на умствени работници. Важно е да се отбележи, че витамин В2 (рибофлавин) в меда е около 16 пъти повече, отколкото в ябълките и кайсиите.

Всичко това е ценна и интересна информация, но на въпроса ми не си отговорил

Владимир Недков

29.12.05
13:26

Естествено, че не!

29.12.05
13:32

на мен личо си ми харесва и на гладно и нямам никави проблеми :twisted:

07.01.06
21:04

Наскоро доста се рових в сайтовете на английски на тема мед. Медът е много здравословен и дори се препоръчва при гастрити и стомашни проблеми. Той съдържа перхидрол в малки количества (това е активното вещество в кислородната вода. НО: за да е благотворен трябва да е суров. Промишления мед е пастьоризиран, филтриран—това премахва пчелния прашец и прополиса, както и унищожава ензимите и витамините му. За това го купувай от пазарите където са производителите, а не от магазините.

08.01.06
11:03

само за информация продавам натурален пчелен мед от село, живея в софия който иска- да казва  :oops:
иначе който иска да научи повече за меда-> http://atanasov.alpobg.com/honey.php

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1