Каква е тази фирма?

29.12.05
15:39

някой да знае нещо за тази фирма , нещо не схващам, фирмата и магазина едно и също ли са . http://www.primarynutrition.net/Contact.htm

Всъщност ме интересуваше креатина им 0,5кг за 35лв?

29.12.05
15:43

не са едно и сащо тя е представител на тая фирма а за креатина и аз искам да питам защото се чудех и аз хубав ли е

29.12.05
16:51

Вижте какво казва Гугъла  :shock: http://www.thepigsite.com/BusinessDirectory/Focus.asp?Display=2801 :lol:  :lol:

Сигурно след тренировка и техния креатин ще спинкаме като тези розовичките :lol: !

murinus

29.12.05
17:05

Сори за спама но немога да се сдържа  :lol:
ПРез лятото дядо ми хранеше прасето с някакви смески,1 месец след като го храни с тях прасето изкърти врата и подгони баба ми  :lol: Така че може тоя креатин да има ефект  :lol:

29.12.05
17:16

това е некоя друга фирма със същото име  :twisted:

29.12.05
18:21

Това е друга фирма ...Иначе тея са от Варна ,но суровината е от Нова Зеландия ....вече как ги бъркат ...ко ги правят незнам ..но аз ползвам млечния казеин и суроватъчния протеин ...в сравнение с Нутрим според мен са по добри ...(понеже Нутрим са брашна и ванилии),но колко са качествени ..незнам ...

30.12.05
16:22

Значи въпросът ми беше тези от жълто те ли прозвеждат тези добавки и тази запазена марка ли е primarynutrition tqhna li e ?

30.12.05
16:35

[quote author=“red”]Значи въпросът ми беше тези от жълто те ли прозвеждат тези добавки и тази запазена марка ли е primarynutrition tqhna li e ?

Да:)

Марката е тяхна. Но само опаковат.

30.12.05
17:16

Значи на Николай много му е пораснала работата :shock: , аз го помня отпреди около 10 години като обикаляше по залите и разнасяше в сакове пликове на нутрим :) , междудругото продавачката в Жълто му е майка.Евала на пича!Само дано не прави магии :) !

31.12.05
12:09

Tук е мястото да попитам къде се намира сега магазин жълто.Моя дилър затвори и отивам оня ден да търся магазина на старото му място и а няма никои.
Ходих на Сливница 100 аз ли съм сляп незнам нищо не видях,някои ако може по подробно да обясни ако може.

04.01.06
14:12

beer ти там ако не си го открил на старото му място как си го намерил незнам.На 100 метра от сфетофара е.

04.01.06
20:26

[quote author=“red”]Значи на Николай много му е пораснала работата :shock: , аз го помня отпреди около 10 години като обикаляше по залите и разнасяше в сакове пликове на нутрим :) , междудругото продавачката в Жълто му е майка.Евала на пича!Само дано не прави магии :) !

Дано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :roll:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1