помогнете ми

ZL

29.12.05
21:56

аз съм момиче на 16 год. и от скоро почнах да тренирам и незнам какви добавки да взимам  :(  моля помагайте :lol:

29.12.05
22:00

не е задължително да взимаш никакви добавки, но все пак дай параметри и към какво се сремиш - отслабване или мускулна маса, или стягане на тялото :?:

29.12.05
22:02

1-во какви добавки за качване за сваляне?
2-ро много ти е рано ти още не си почнала да тренираш и искаш да постигнеш нещо.
3-то дай някакви мерки да добием представа и за какво става вобще на ?

ZL

29.12.05
22:07

ами размерите са ми 173, 54 кг а искам да поотслабна малко и да стегна мусколите на корема и бедрата :D

Rock_acdc

29.12.05
22:13

Според мен си достатъчно слаба и саразмерна. Най-вероятно искаш да се стедгнеш и да се поизгладиш. Не са ти необходими никакви фат бърневи или добавки. Храни се правилно (по желание си зимай витаминчета) и тренирай в залата , аеробиката също ще помогне.

ZL

29.12.05
22:20

да ама аз не мисля, че съм добре има в/у какво да работа така, че кажете какво да правя моля :( А и спрямо тия добавки не мисля да взимам такива химий не искам се тровя.

29.12.05
22:28

Добавките не са химия :) ,а можеш да бягаш на патеката на колелото да въртиш, бедрено сгъване и разгъване коремни преси.

SI

29.12.05
22:33

Голяма грешка, която правят момичетата/жените е да тренират само “корема и краката”. Също и момчетата/мъжете, които пък не тренират крака. Направи си цялостна програма, за цялото тяло.

ZL

29.12.05
22:34

е за какво ми е цялостна, като аз нагоре нямам нужда имам нужда само малко краката и корема :lol:

Rock_acdc

29.12.05
22:40

Според мен цялостна е най-добрия вариянт. И като започнеш да тренираш сама ще разбереш защо.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1