помощ, защтото съм до никадиеееееееее :O

29.12.05
22:43

здравейте първо! честити Ви праздници на всички и приятно изкарване на идващите~!~
и така много съм я закъсал тай искам да ви помоля за  помоща ви!
може ли по някъкъв начин да ми помогнеетеее да направя нещо с тялото си защтото съм толкова смешно нещо че......  СМЕХ! а мисла че пярво трябва да имим някъква масса защото  няма от какво да се оформя! а по никъкънв начин не дебелея а съм ЕДНА СВИНКА  :lol:  ! а нз  какво да правя и искам да стане нещичко поне до лятото!
мерси веи много!!!  :wink:

KO

29.12.05
23:17

Виж ТУК
и аз съм тръгнал нещо такова като теб :)

30.12.05
16:55

KOBRETI, пи мене целта е обратното до надебелея и да направя нещо  с тялото си!  :lol:

^Vlastelina^

30.12.05
19:15

Изчетете сайта и форума като за начало, има написано всичко каквото ви интересува. Образовайте се малко.

Успех !!!  :wink:

doctordre

30.12.05
19:53

[quote author=“onboard”]KOBRETI, пи мене целта е обратното до надебелея и да направя нещо  с тялото си!  :lol:

еми в първия си пост пишеш че си “свинка”, или аз нещо не съм разбрал? :?

31.12.05
10:20

doctordre в смисъл че ям много но не дебелея! :D

doctordre

31.12.05
10:41

[quote author=“onboard”]doctordre в смисъл че ям много но не дебелея! :D

сори, значи аз не съм разбрал :oops:

31.12.05
11:29

нищо ... но все пак кажете каква да правя плссссс :D

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1