ходене

JI

03.01.06
10:37

та в последно време вървя доста , забелязах че ми се отразява добре , правя го вместо кардио , някъде к1м 8 - 9 километара .
идва ми към 40-50 минути
какво ще кажете ?

KA

03.01.06
13:33

абе то няма лошо...разхождай си се на воля...ама вместо кардио не може да го правиш....ако искаш да сваляш си прави аеробни след тренировката с тежести...и тябва така да я правиш тая аеробна треноровка, че за 20-на минути да въртиш да кажем на велоаргометъра, ама бързо ....а не да ти е тегаво и да се умориш на 5-тата минута....сещаш ли се а като ходиш ти не гориш почти никакви калории....трябва бързо движение ....аре успех

03.01.06
13:40

Няма да можеш да го заместиш тъй като за горене на мазнини се изисква голямо количество кислород при ходенето....се горят наистина калории но ефекта ще е малък

KO

03.01.06
13:55

[quote author=“JiVk0”]та в последно време вървя доста , забелязах че ми се отразява добре , правя го вместо кардио , някъде к1м 8 - 9 километара .
идва ми към 40-50 минути
какво ще кажете ?

ходиш 9 км за 45 мин??? това прави средна скорост 12 км/ч...... Пич, сигурен ли си за дистанцията? Времето рпедполагам е толкова... Не за друго, но нормалното ходене е 4 км/ч... Твоето трябва да е тичане...

^Vlastelina^

03.01.06
16:30

Явно прави бързо ходене. При бягането се натоварва тялото повече и изразходената енергия ще е повече  :wink:

JI

04.01.06
08:16

не съм сигурен но под 7-8 километра не са. 45 - 50 минути толкова . Попринцип ходя бързо .
Мерси значи продължавам с валегометъра :)  че засега съм доволен от резултатите качих от септември 2 кг и 5 без да повишавам процента мазнини .

KO

04.01.06
11:19

не знам как ходиш, но световния рекорд за спортно ходене 10км е 40 мин.... Май можеш да се пробваш, ако наистина е такава дистанцията.... Защо не я засечеш с колата или с колело? Лично мен ме съмнява да е повече от 4-5 км...

Бтв, 5км е от Орлов мост до окръжна болница! Сигурен ли си, че ходиш повече от това???

KO

04.01.06
11:21

[quote author=“JiVk0”]не съм сигурен но под 7-8 километра не са. 45 - 50 минути толкова . Попринцип ходя бързо .
Мерси значи продължавам с валегометъра :)  че засега съм доволен от резултатите качих от септември 2 кг и 5 без да повишавам процента мазнини .

ъъъъъъъ, не че друго, ама ако искаш да КАЧВАШ, не е това начина...

JI

04.01.06
16:09

хахаха
спокойно имах предвид че съм качил с фитнеса :)  не със  валегометъра
а колкото до световния рекорд значи аз съм в грешка извинявам се
ходя бързо но не чак колкото световния шампион  :lol:  :lol:  :lol: 
от варна съм :) 
имах друго предвид за цялата тема джорджио ми отговори ясно , значи с ходенето няма да си подържам  без да качвам МНого излишни мазнини , ще трябва да се върна към валегометъра :)

marry jane:P

04.01.06
16:44

Джей Кътлър,веднъж беше казал че ходел по 50 мин на ден,като кардио,защото така нямало никакава опастност за мускулите,ама с неговия метаболизъм и това може да му е достатъчно;)

JI

09.01.06
21:20

хех гледал съм филмчето на джей верно е че ходи по 50 минути на ден , ама освен тях секи ден прай и яко кардио

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1