Протеин+Креатин !!!

KI

06.01.06
19:50

Начи зел сум си креатин на оптимум и се чудя с какво точно да го комбинирам за максимален ефект?До колкото знам 100% Уей Протеин на Оптимум е много добър и освен това съдържа 4г глутамин в дозата.Обаче също така знам че Мега Мас 3000 на Универсал също е добро но е гейнър...Кажете какво да правя най добре?174cm 63 kg 17години.

Освен това как да комбинирам креатина с протеина-в трен. ден и в нетрен. ден.Мога да ли да ги пия заедно и т.н.

Мерси предварително!

Sourcemag

06.01.06
21:04

Явно парите не са ти проблем  :twisted: Най добрия вариант е да си вземеш и двете  :wink:  Ако не ти се дават толкова пари по добре вземи протеина и го комбинирай с някои бърз въглехидрат след трен,а може и гейнъра да вземеш една голяма кофа стига за около 1 месец и пак ще имаш резултат само че няма да е толкова качествен(може да се поомазниш)при всички случеи и 2та варианта са повече от добри  :wink:

KI

06.01.06
23:56

Начи ще си зема протеина но се чудя как да си зимам креатина-преди или след тренировка,мисля да направя така:преди трен си зимам креатина за сила а след трен протеина в който има и глутамин

Ама ако не тренирам как да ги зимам тия неща...

07.01.06
00:08

Пиши на кирилица.Пробвай ако искаш така:разделяш си протеина на 2:преди тренировка и след тренировка с протеина

KI

07.01.06
00:25

Кое точно да си разделя на 2 протеина или креатина?И как по точно да го направя...не знам колко са 2-3грама или пък 5гр...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1