подобряване на тренировката

10.01.06
16:12

1.гръб,бицепс,крака
2.гърди,трицепс,рамо
3.почивка
4.гръб,бицепс,корем
5.гърди,трицепс,рамо
6.почивка
7.почивка

или

1.гръб,бицепс,корем
2.гърди,трицепс
3.крака,рамо,корем
4.гръб,бицепс
5.гърди,трицепс
6.почивка
7.почивка

в момента съм на първата програма, да сменя ли на втората?

10.01.06
16:22

Ами така както си го написал предполагам , че си начинаещ ,така че нито едната нито другата става за теб.  А и нищо не си написал за себе си. Бих ти препоръчал 4 3-4 дена тренир. по един път седм. на мускулна група.

10.01.06
16:31

От другия ти пост разбирам че си новак, значи с тези две програми ще претренираш 100%. прегледай програмата за абсолютно начинаещи. като за начало прави само базови упр.

10.01.06
21:43

Да си кажа честно не разбрах кое искаш да подобриш ? Къде ти е предната програма ? И ако тая е първата това не е подобрение а направо начало. Какво те кара да си мислиш,че като тренираш толкова много и ще напреднеш по-бързо ? Тренирай си здраво,но и отговарящо на стажа ти.Ти и още поне дузина тук се опитвате за една година да направите нещо и после да стоите.Тренирай и се храни правилно и няма начин да не постигнеш нещо,но не и толкова бързо,колкото очакваш.Тренирай 4-ри дни седмично.Като в сряда,събота и неделя почиваш.Това ти предлагам аз.Тук в сайта има поне стотина такива програми където са ги писали други като теб.Избери си една и тренирай.Недей само да се чудиш кое да смениш и да слушаш кой,какво ще ти каже.И постоянство му е майката.Успех !

15.01.06
14:28

Според мен тези двете програми дори и за напреднали са прекалено...а и кажи какво искаш да постигнеш да качиш..предполагам и все пак използвай един от почивните дни и раздроби малко програмата защото така наистина ще претренираш  :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1