Creati+Amino+Glutamin+Protein? или само Cre+Ami`BCAA+Glutam?

ME

11.01.06
21:19

Креатин + Амино + Глутамин + Протеин? или Креатин + Амино БЦАА + Глутамин ?? кое да взема и на кои фирми ? Тренирам от 1 година 1.77 75 кг сам, искам да качвам мускулна маса! Моля всеки да напише мнението си . Мерси !

12.01.06
01:47

А още нещо няма ли да вземеш
Стига сте се предоверявали на добаките
хранете се пълоценно и тогава мислете за 1000 -дите добавки

12.01.06
10:16

[quote author=“djgorgio-ASTOR”]А още нещо няма ли да вземеш
Стига сте се предоверявали на добаките
хранете се пълоценно и тогава мислете за 1000 -дите добавки

Не виждам нищо лошо да взима всички тези неща при положение , че тренира вече една година. Аз ако имах достатъчно пари също бих взимал най-доброто, но уви :cry: !

Skari

12.01.06
11:03

Аз взимам Creatin ( Bio Tech Monohydrate 0.5 кг 35 лв. стига ти за 2 месеца,че и повече ) + Gаiner ( Super Mass Gain “Nutrim”  8.90 лв. 0.4 кг) + Бирена мая ( 120 таблетки 4.20 лв. ; 60 таблетки 2.10 лв. има я в аптеките ) и за 2 месеца от както ги комбинирам от 73 кг. станах 76 кг. естествено много е важно да правиш диета.Без диета ефекта не е същия!
Глутамин не съм взимал, но за сега съм си доволен от това, което постигам и с тези медикаменти.

Аз писах в тази тема :shock: .. къде ми е мнението? ... Тогава първия пост беше на латиница...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1