помагаите:)

Темата е заключена.

12.01.06
21:49

здравеите приятели.искам да ви задам един вапрос,защотот имам нужда от вашата помощ.
след около два месеца щте ми се наложи да положа изпит и искам да ми помогнете как да се подготвя за него.
изпитат е физи4ески. и главно се набляга на издражливостта.
има и бягане на далга дистанция.
искам да ми кажете какво да взема за издражливост,но наистина да има ефект.
предварително ви благодаря за помощта.
кажете ми наи коя е добавката или стимуланта които щте има наи голям ефект

04.02.06
21:55

Вземи си креатин и някакви въглехидрати. Когато аз искам резутат на бягане гледам да правя по 15 км крос на ден за издържливост на щангите прави много броики с малки килограми даречем с 70% от максималната сила. За кроса много добра добавка е билката Йохимби но е много скъпа 75лв за 100 ампули. За стимулант мога да ти препоръчам клеим бутерол забранен е от световната федерация или инхалатор за асматици. Къде ще кандидатстваш.

05.02.06
00:33

[quote author=“Boian”]Вземи си креатин и някакви въглехидрати. Когато аз искам резутат на бягане гледам да правя по 15 км крос на ден за издържливост на щангите прави много броики с малки килограми даречем с 70% от максималната сила. За кроса много добра добавка е билката Йохимби но е много скъпа 75лв за 100 ампули. За стимулант мога да ти препоръчам клеим бутерол забранен е от световната федерация или инхалатор за асматици. Къде ще кандидатстваш.

клембутерола ще ти свърши мн добра работа обаче е забранен.Имам много приятели които го пият и ако ще го пиеш взимай едно на ден не повече щото сърцето ще ти запрескача :wink: а иначе Боян ти е много добър вариант за издръжливост с тези 15км на ден.

05.02.06
14:17

Значи 15 км крос и 10 км гребен тренажор на ден и нема да има кой да та пипне е освен някой професионалист.

06.02.06
09:03

мерси за информацията.само да ми кажеш от каде мога да си купя клеим бутерол-а?аз сам от Габрово.мога ли да го купя Онлаин?

06.02.06
18:25

Темата не е за тук
ridddick Какви са тия съвети !!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1