За тренировките при начинаещи

BO

12.01.06
22:35

Кое смятате за по-правилно и ефективно-първите няколко месеца кръгови тренировки или още от началото да се разпределят мускулите в определените за тренировка дни?Говорил съм с много хора  на тази тема,които са постигнали много и почти всички казват ,че няма смисал от кръгвите тренировки.Какво е вашето мнение?

19.03.06
22:51

да и мене ме интересува много тази тема, но всеки дава различен отговор

DM

19.03.06
23:21

3 месеца кругова тренировка, zа придобиване на техника и координациа на мускулатурата
стан

20.03.06
01:15

Аз един приятел от месец и половина го тренирам и директно почна с моя 3-дневен сплит.В наалото по-малко упражнения и малки тежести(за него) докато усвои техниката и сега вече прави пирамида за покачване на силата.Доста добре се развива.Вече има известни подобрения и вдига с около 20% повече.Аз пък почнах кръгово да тренирам и също имах резултати,от което си правя извода,че и двата метода работят добе,стига да не се претоварва човек в началото и да усвоява правилната техника преди да се сили.

20.03.06
08:50

то за какво е програма за начинаещи тогава? За кой ако не за вас е правена? Какви са тия глупави въпроси?

TU

20.03.06
09:48

Аз направих 6-8 общи тренировки и тогава ми написаха програма и почнах.  :lol:

20.03.06
10:23

[quote author=“tuocs”]Аз направих 6-8 общи тренировки и тогава ми написаха програма и почнах.  :lol:

ако си усвоил упражненията до тогава, ок.....

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1