програма за ръце ?

15.01.06
22:57

кажете най добрата програма за ръце според вас ? в момента тренирам по тази :
1 ден гърди и пр. и ср. рамо
2 ден гръб и задно рамо
3 ден  крака
4 ден ръце
5 почивка
6 и почвам от ново .

добре ли е ? 4 г . стаж , 44- 45 ръка , в застой съм ............

15.01.06
23:33

На това му викат Сплит. Какво искаш програма за ръцете или сплит за трениране с приоритет на ръцете

15.01.06
23:42

нека с приоритет да са ръцете защото в другите области съм доста добре .

15.01.06
23:45

[quote author=“GROUP”]нека с приоритет да са ръцете защото в другите области съм доста добре .

Но сплит или програма , и дай повече инфо- стаж, години, как си тренирал и др

16.01.06
10:02

[quote author=“GROUP”кажете най добрата програма за ръце според вас ? в момента тренирам по тази

Градски, погледни ТУК.Мисля ,че ще откриеш доста варианти.

VL

16.01.06
18:40

1. френско 3х8
2.кофички на 2 пейки /ръцете подщи събрани/ 3х10-12
3.разгъване дъмбел зад глава 3х10-8
4.сгъване sz лост прав 3х10-8
5.чуково сгъване с дъмбел 3х10-8
6.скотово сгъване с дъмбел  3х10-12
това бива ли?

16.01.06
21:12

Като се тренират ръце не се тренират безразборно.Треа да се гледа да се натоварят и двете глави на бицепса и трите глави на трицепса.Чак тогава очаквайте растеж.

17.01.06
20:22

аз не ги тренирам безразборно  8) просто искам да наблегна малко повече на тях защото съм в застой  и питам според вас тази моя програмка удачна ли ? еи сега ще обясня какви упражнения правя . тренирам от около месец по тази прогр. ама не6то не мърдам мамка му  :x

гърди
хориз. лежанка 10 серии  пирамидално
накл. лежанка с дъмбели 8 серии
кофички 8 серии  с теж .пир.
рамо с дъмбели отпред , в страни .

гръб
набирания 6 серии
4ук4ета 10 серии пир.
гребане с дъмбел 10 серии пир.
рамо с дъмбели

крака
клек 14 серии пирамида
с лоста за прасец 10

ръце

трицепс
френско 8 серии пир.
с дъмбел зад врата 8 серии пир.
кофички само 4е така по тесни да са ръцете с теж . пир.

бицепс
с лоста прав 8 серии пир.
дъмбел в коляно 8 серии пир.
дъмбели седнал 8 серии пир.

после по4ивка и отново
не трябва ли да размения краката и ръцете , да им сменя мястото за подобър ефект .
а и много трудно получавам мускулна треска на ръцете  , а уж права доста повторения ?

^Vlastelina^

17.01.06
21:26

Пич кви стероиди взимаш ????????  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Кви са тия 8 10 14 серии. Да не искаш да кажеш повторения ?????????????????????????

17.01.06
23:42

[quote author=“GROUP”]аз не ги тренирам безразборно  8) просто искам да наблегна малко повече на тях защото съм в застой  и питам според вас тази моя програмка удачна ли ? еи сега ще обясня какви упражнения правя . тренирам от около месец по тази прогр. ама не6то не мърдам мамка му  :x

гърди
хориз. лежанка 10 серии  пирамидално
накл. лежанка с дъмбели 8 серии
кофички 8 серии  с теж .пир.
рамо с дъмбели отпред , в страни .

гръб
набирания 6 серии
4ук4ета 10 серии пир.
гребане с дъмбел 10 серии пир.
рамо с дъмбели

крака
клек 14 серии пирамида
с лоста за прасец 10

ръце

трицепс
френско 8 серии пир.
с дъмбел зад врата 8 серии пир.
кофички само 4е така по тесни да са ръцете с теж . пир.

бицепс
с лоста прав 8 серии пир.
дъмбел в коляно 8 серии пир.
дъмбели седнал 8 серии пир.

после по4ивка и отново
не трябва ли да размения краката и ръцете , да им сменя мястото за подобър ефект .
а и много трудно получавам мускулна треска на ръцете  , а уж права доста повторения ?

Абе ти луд ли си (сори за думите) каква е тая програма бе човек, това няма да го измисли и начинаещ направо за бисерите отива това, как ще разтеш като се самоубиваш с тая тренировка

СЪВЕТ:
Вземаш си пълна почивка 2 седмици (ако трябва и още) за да се повъстанови организма
Режеш сериите наполовина , даже по добре направи си нова програма

П.С. Леле колко мъка има по тоя свят (и незнание най вече)

18.01.06
01:04

Group кажи тва вярно ли са серий :shock:  или искаш да кажеш повторения. Ти с тая тренировка не в застой, а назад ще се върнеш. :o

^Vlastelina^

18.01.06
01:25

Group нз как си издържал 1 скапан месец по тая програма. Падат ти се по 5-6 тренировки в седмицата правиш по повече от 20-25 серии на МГ. Как искаш да качиш нещо като си скапваш мускулите
Почвай да четеш сайта и форума за да се образоваш малко!!!
Направи си почивка 2 3 седмици да си отпочинеш и почни наново като тренираш по 3 4 пъти в седмица( 1 път МГ на седмица), за голяма МГ 10-12 серии, а за малка МГ по 6-8 серии за начало.
С тази програма си съсипваш мускулите.... :evil:

18.01.06
09:32

А бе той се бъзика с нас , да ни види реакциите, не вярвам да има човек който да прави 24 серии за бицепс :shock: !

18.01.06
13:09

да това са сериите , аз си тренирам у нас и много рядко ходя на фитнес в зала . у нас имам една лежанка , 2 лоста , дъмбели и уред за кофи4ки и набирания тва е . правя толкова много серии за6тото немога да си докарвам по4ти никаква мускулна треска а знам 4е поне лека е хубаво да имам . и винаги си правя по две загрява6ти и по две с полеко накрая а бе пирамидално , така сериите основните стажат по малко аз обяснявам на дълго и 6ироко вие тея може и да не ги с4итате за серии?! де да знам ся . зимал съл стеройди но се га съм в по4ивка пия само трибестан
глутамин креатин суроватка .

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1