Програма

19.01.06
01:19

тренирам по 1 мускула група на ден и това е моята програма(гърди, гръб, рамо+крака, ръце) но дали робувам на различни мнения за смяна след ~3 месеца или просто искам да тренирам заедно голяма и малка мускулна група (гърди+трицепс, гръб+бицепс, крака+рамо) но не мога да си пригода добра програма перфектно е за 3 дни но това ми е малко с моя стаж( повече от 3год. със 1прекъсване) и масата която цела мн бърз метаболизам съм мн трудно качвам, а с нетрениране 2 седмици съм свалил на 50% постигнатото грубо казано пробвах се на 5 дни но като работя ми идват малко в повече по принцип залагам на хр. добавки и повече ядене и сега проблема ми на 4 дни ми се струва добре но не мога да си пригода програма с този сплит даже сега тренирам така:
1гърди 3упр с х3серии+трецепс 2х3
2гръб 3упр с х4серии + бецепс 2х3
3поч
4Рамо 3упр с х3серии+крака 2х3
5гърди 3упр с х3серии+трецепс 2х3
6поч
7поч
повторенията са ~8 за гръб само си позволявам малко повече~10
Знам, че всичко е индивидуално но все пак няма да е лошо да чуя малко мнения по въпроса ми може и аз да греша някъде ще бъда благодарен на отговор даже и на лични

19.01.06
18:12

Честно да ти кажа, прочетох какво си написал, но нищичко не разбрах, ама нищичко.Какъв ти е въпроса?

20.01.06
13:12

програма за 4 или 5 дни седмично като се правят по две мускулни групи това е

20.01.06
13:26

1.гърди,трицепс
2.гръб.бицепс
3.крака,рамо
4.почивка
5.почивка
и пак от начало
за корема ти си решавай...упражненията сам си ги избирай внимавай да не претренираш

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1