Постояннство за гърдите ?

KI

23.01.06
20:35

Здравейте !
Гърдите - можеби една от най-обсъжданите мускулни групи в тоя форум.
Има поне 200 теми само за гърди.Все пак си позволявам да ви питам нещо.
Нямам намерение да ходя на фитнес поне до началото на Март месец.Затова съм решил вкъщи да си правя упражнения.
Правя лицеви от около една седмица - по цял ден без серий ,просто помпам яко щото нямам работа.
Та от една седмица само тва правя ,но не иска да се оформя тоя мускул.Пипам го - стягам ..абе наддало е бая мускул обаче нито релеф нито нищо.Стои си сланината от горе и все едно не правя никви лицеви.
Ше си направя програма от другата седмица ,имам възможност да тичам по стълби в студеното време ,да правя коремни ,лицеви ,вдигане на крака от лег - имам и прожина..
Но въпроса ми е ..абе сигурно ще ме посъветвате ,че трябва постоянство и затова в гърдите още няма резултат.
Не ми казвайте да ходя в зала , засега вкъщи е по-добре от колкото никъде и нищо.
Ще има ли ефект след около 3 месеца можеби - целите са ми просто да оформя корем (около пъпа най-вече и под нег, че там е наддигнало) и гърдите.Не искам да се занимавам сериозно с фитнес ,просто искам хубаво тяло.И искам съвет примерно за няква програма вкъщи.Корем,гърди и топене на мазнините.

П.П - Без излишни мнения - пределно ясно ми е ,че залата си е сериозното място за тренировки.Просто ме посъветвайте.

П.П - Можеби имам най-голямото желание от 3 до 5 месеца ( до май-юни ) да оформя прелична преса и оформени гърди.Никога до сега не съм имал оформено тяло.Е можеби само в 1-2 клас малко ,след това наддадох кила.Не съм дебел - 186см висок и 81 кг. съм. Тялото ми е разпуснато и искам да направя релеф.
Най-гадната работа е ,че немога да пазя диети никви.Кофти ,нали ? Пък и повечето диети ,които съм вижлда са пилешко месо..овесени ядки и секви ралти ,които всеки ден трябва да купувам ,а нямам тази възможност ,тъй като съм само на 15 години.Затова мога да се постарая да направя нещо ,което наподобява НВД и най-важното да го издържа ,че наистина трудно пазя диети.Казах ви мерките си - надявам се дадете някоя НВД програмка и съответно дадете съвет за упражненията вкъщи.

23.01.06
22:22

Не забряваи че гърдите имат три части-горна ,средна и долна
за горната прави лицеви опори със вдигнати крак на някои стол примерно
за средната нормални лицеви опори и за долната отиди до блиското даскало
и направи малко кофички
примерно
4серии-горни гърди
4серии-средни гърди
4серии-кофички за долната част
но след това два дни почивка

23.01.06
22:30

[quote author=“iunga”]Не забряваи че гърдите имат три части-горна ,средна и долна
и направи малко кофички
примерно
4серии-горни гърди
4серии-средни гърди

Само да вметна, че главите на гръдния мускул(pectoralis major) всъщност са само две - горна и долна.

^Vlastelina^

23.01.06
22:31

[quote author=“iunga”]Не забряваи че гърдите имат три части-горна ,средна и долна
и направи малко кофички
примерно
4серии-горни гърди
4серии-средни гърди

Кофички и в тях може да прави. Слага две маси (или нещо по-височко) на половин метър растояние и почва да помпи  :)

KI

23.01.06
22:35

Сега у тоя студ се сещате ,че трудно ще станат тия кофички.Вкъщи нямам възможност ,а на вънка - също ..  :lol:  :lol:  :lol:
Можеби чак като стане по-топло ,но до тогава искам само вкъщи да помпам лицеви.
И някви коремни или вдиганя на краката от лег за стомаха.
Всъщност около пъпа и на долу ми е по-издуто някак си ,на горе има само сланина ,такаче мисля ,че точно повдигането на крака от лег е добър избор за едно от упражненията?
а НВД-то ?  :roll:

23.01.06
23:57

ЯЖ бе момче ЯЖ за какви диети приказваш сега ти е време да растеж

KI

24.01.06
17:24

Кво да ям.Стига ми толко разтеж - на 15 съм ,а станах 186 ..
Мисля ,че вече му мина времето към стремежа за разтеж ,сега желая друго...  :D

24.01.06
18:11

[quote author=“kickboxer4o”]Кво да ям.Стига ми толко разтеж - на 15 съм ,а станах 186 ..
Мисля ,че вече му мина времето към стремежа за разтеж ,сега желая друго...  :D

хаха ае спирай да ядеш няма да разтеж може и да поумреш малко ама карай...нали няма да си по-висок. чесно тове е най-голямата глупост да не искаш да разтеж

KI

24.01.06
18:27

Окей бе ,оставете проблема за разтежа.Искам да ми помогнете за съвсем различно нещо.
Вие едва ли не ми казвате да ям и да плюскам колко много ,щото колкото повече ям толкова по-добър релеф ще имам.

25.01.06
20:57

Първо масата после релефа
така че ЯЖ бе момче ЯЖ

KI

25.01.06
23:12

Оф бе...  :lol:
Никой неможе да ме посъветва нещо относно НВД-то ...
Имам маса ,от секъде сланина ,тежък кокЕл съм ..
Сега трябва да се постгна и ‘релефна’  :D
Стига с тва ядене ,бе...  :wink:

26.01.06
23:36

[quote author=“kickboxer4o”]Оф бе...  :lol:
Никой неможе да ме посъветва нещо относно НВД-то ...
Имам маса ,от секъде сланина ,тежък кокЕл съм ..
Сега трябва да се постгна и ‘релефна’  :D
Стига с тва ядене ,бе...  :wink:

Вместо да оффффкаш тука вземи прочети малко и се пообразовай никой наготово няма да ти направи програма

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1