Протеини на прах или аминокиселини?

Aleksandr0v

25.01.06
20:34

Искам да ви питам за съвет от кое ще качвам повече маса ако си пия по 2x30 протеин преди и след тренировка или там пия аминокиселини на Универсал или някои друга фирма?

25.01.06
21:04

От протеина много ясно ше качиш повече.

25.01.06
21:10

Най-много маса с гейнър, но по-чиста ще бъде с протеин.

SS

25.01.06
21:13

Продава се протеин който садържа необходимите амино киселини в него!

Nenor

25.01.06
21:26

с протеин естествено, има вариант Протеин + Амино, но Амино без протеин е тъпо решение

Animal

25.01.06
22:32

[quote author=“Nenor”]с протеин естествено, има вариант Протеин + Амино, но Амино без протеин е тъпо решение

Защо?

26.01.06
00:01

Протеин + креатин + глюкоза, от самите аминокиселини няма да качиш грам...

madwolf

26.01.06
21:17

Самино маса не се прави, земи си протеин.Аминото са за възстановяване.

ME

26.01.06
21:29

Взимаи протеин с по-голям процент въглехидрати,а с амино-забрави:)

[quote author=“metoshko007”]Взимаи протеин с по-голям процент въглехидрати,а с амино-забрави:)

Протеинът е съвсеееем различно нещо то въглехидратите  :lol:

26.01.06
22:47

[quote author=“metoshko007”]Взимаи протеин с по-голям процент въглехидрати,а с амино-забрави:)

Сигурно искаш да кажеш протеин+въглехидрати? Тоз процент не го ползваш правилно :Р

SS

27.01.06
00:02

Как според вас е по добре да се приема протеина след тренировка,преди да се храня или след това? Или няма значение?

27.01.06
11:10

добре е и преди тренировката 2-3ч., веднага след тренировката суроватъчен 8)

27.01.06
11:47

Момчета, какъв ви е проблема с аминокиселини. Аз лично и в период на маса предпочитам аминокиселини пред протеин и следващия месец ще си взема само аминокиселини.
А гейнер въобще не му препоръчвайте - по-изгодно ще му излезе да си вземе гликоза/мед + суроватъчн протеин.
Ако си взима достатъчната доза и в правилното време аминокиселини и направи същото и с простите/бързите въглехидрати ще качи не по-лошо и по-бавно маса.

27.01.06
11:53

[quote author=”Палпатин”]Момчета, какъв ви е проблема с аминокиселини. Аз лично и в период на маса предпочитам аминокиселини пред протеин и следващия месец ще си взема само аминокиселини.
А гейнер въобще не му препоръчвайте - по-изгодно ще му излезе да си вземе гликоза/мед + суроватъчн протеин.
Ако си взима достатъчната доза и в правилното време аминокиселини и направи същото и с простите/бързите въглехидрати ще качи не по-лошо и по-бавно маса.

ем единствения проблем е че не можеш да минеш с 5 аминота на ден и трябва да вземаш доста и още толкоз ако сложиш за бцаа :) та проблем е единствено отъняването на портфеила

27.01.06
12:07

[quote author=“x_3_mar”][quote author=”Палпатин”]Момчета, какъв ви е проблема с аминокиселини. Аз лично и в период на маса предпочитам аминокиселини пред протеин и следващия месец ще си взема само аминокиселини.

ем единствения проблем е че не можеш да минеш с 5 аминота на ден и трябва да вземаш доста и още толкоз ако сложиш за бцаа :) та проблем е единствено отъняването на портфеила

Е да. :)...ама ти ще ядеш също - храна. 40 мин след тренировка...:)

ME

27.01.06
12:41

А може ли да попитам дали ще е добре да взимам след тренировка протеин и глутамин?Друго какво трябжа да взимам,че и аз съм малко начинаеш:)Мерси предврително! :?

27.01.06
13:01

[quote author=“metoshko007”]А може ли да попитам дали ще е добре да взимам след тренировка протеин и глутамин?Друго какво трябжа да взимам,че и аз съм малко начинаеш:)Мерси предврително! :?

“трябва”??? все едно си задължен да ги взимаш. Добави креатин към глутамина и протеина.

ME

27.01.06
13:05

Благодаря OuttaControl:)Не че съм задължен,а просто питам.Питам,защото аз взимам протеин и глутакин след тренировка и искам да знам дали е добре,но четох в един друг форум,че креатина помага за разграждането на глутамина...Та общо взето искам да знам дали с протеин и глутамин ще направя нещо или тук креатина се явява,като  задължителен:))

27.01.06
14:53

Няма задължителни ;) Тези трите са добра комбинация обаче.

ME

27.01.06
15:01

Благодаря много OUTTACONTROL!Аз по принцип тренирам от десет месеца,но не съм се интересувал много от хранителни добавки...След всяка тренировка взимах протеини,но мога да кажа,че съм доволен:)

28.01.06
09:51

Моля. Ако не си доволен от протеина пробвай с аминота след тренировка - Universal Amino 2700

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1