пълни мускули

Strongman84

26.01.06
12:29

Имам проблем..мускулите ми...и особено тези на ръцете не изглейдат пълни...като че ли обем липсва...кажете на какво се далжи това и как да подходя по-нататъка.
п.с тренирам повече от 2 год....185 см...91кг

Пускай загравията на темите си на кирилица !!!! Преведох го
DJGorgio-Astor

26.01.06
22:01

най-важното условие, за да изглеждат мускулите ти по-пълни е ниският % телесни мазнини. Има огромно значение дали при 91 кг имаш 5 или 25 % мазно.
От значение е също количеството вода, дали организмът е зареден с достатъчни въглехидрати и пр.

ME

26.01.06
22:09

Според мен имаш малко мазнинки,затва верно си виж процентите.А иначе пробвал ли си тренираш за релеф,4е според мен имаш доста маса и ще е хубаво да изчицтиш,за да предобиеш това,което ти искаш :roll:

27.01.06
18:42

Сори за офтопика,но как точно се измерват процентите телесни мазнини :roll:

28.01.06
15:19

[quote author=“SpUd3r”]Сори за офтопика,но как точно се измерват процентите телесни мазнини :roll:

С разни калкулатори които дават %-ти грешка, или пък с кантари MADE IN ГАРАЖ
Най точния е метода във вода

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1