СВАЛЯНЕ НА САНТИМЕТРИ

26.01.06
15:36

ае искам да питам за кг нз ... все пак то е важно да свалиш мазно .но искам да знам за 10 дена как мога да сваля от порядъка на 7-8 см от бедра таз и корем ? :?:

Пиши на кирилица !!!! Прочети и спазвай правилата !!! Преведох ти поста но другите ще ги трия без предупреждение !!!
DJGorgio-Astor

Невъзможно за 10 дена  :shock:

27.01.06
00:34

[quote author=“manson”]Невъзможно за 10 дена  :shock:

Съгласен съм !
Аз бедра свалям от 3 месеца яко каране на велоаргометър (понеже нямам възможност и време да тичам) карам по половин час велоаргометър 2 пъти седмично и за месеца съм махнал 6 см. !С корема нямам проблем иначе за корема Кво да ти кажа Тичане и пак тичане след това като го посвалиш почвай коремни преси и то яко !

27.01.06
10:28

Е не само бягане.Специално за корема по-добре е велоаргометъра(т.е. колелото).Шот при бягането много трудно се подържа едно темпо.

energymax

27.01.06
10:57

липосукция-5 дена!!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1