Здравейте имам няколко въпросчета!

energymax

28.01.06
10:38

Здравейте имам няколко въпросчета:
1.По колко вода пиете на ден в периода за Мускулна маса,и по колко в периода за релеф?
2.Кога започвате периода за релеф(колко време трае той)?
3.Някой ползва ли сода бикарбонат за възстановяване,и по колко пие?

Мерси!

Водата ми не зависи от периода - като ми се пие - пия, ако не съм жаден пак пия, но по малко.
В момента пия доста добавки и ям сериозно. В период за маса съм. Колкото мога ще качвам, а релефът почва през Април - бърнъри, НВД, кардио. Трайността ... зависи от това колко ще имам да свалям. Сигурно ще е към месец, два максимум.
За възстановяване меся глутаминче със аминото на Дженесис 1900.

energymax

28.01.06
13:48

МЕРСИ
За водата питам защото тя спомага за разграждането на въглехидратите и протеина,дали е удачно по 5-6л в период за маса и по 10-15л в период за лереф?
по въпроса>
Някой ползва ли сода бикарбонат за възстановяване,и по колко пие?
Имам предвид че намалява отделянето на млечна киселина,следователно и мускулната треска!

28.01.06
14:03

[quote author=“energymax”]МЕРСИ
За водата питам защото тя спомага за разграждането на въглехидратите и протеина,дали е удачно по 5-6л в период за маса и по 10-15л в период за лереф?
по въпроса>
Някой ползва ли сода бикарбонат за възстановяване,и по колко пие?
Имам предвид че намалява отделянето на млечна киселина,следователно и мускулната треска!

ти знаеш ли колко са 15л вода на ден?(доста има да висиш в тоалетната)

energymax

28.01.06
15:08

ти знаеш ли че хората пият по 20литра и последните 3 дена минават на дестилирана вода?

Sportex

28.01.06
15:21

[quote author=“energymax”]3.Някой ползва ли сода бикарбонат за възстановяване,и по колко пие?

А това от къде си го чул?
Аз знам само, че при киселини се взима. :lol:
Дай някакво инфо ако имаш?

energymax

28.01.06
18:54

четох го в списание ОЛИМП!Аиде утре ще напиша повече!

29.01.06
23:17

[quote author=“energymax”]ти знаеш ли че хората пият по 20литра и последните 3 дена минават на дестилирана вода?

Освен някоя водоноска.... Даже топ културистите не пият чак 20 литра

29.01.06
23:37

С тия 20 литра можеш да си докараш проблеми. Нивата на солите в организма падат много. И също прекалено се натоварват бъбреците. Всичко трябва да е много добре планирано и преценено.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1