P&B Labs...................!

energymax

01.02.06
15:22

Незнам дали някой от вас ползва продуктите на P&B Labs,но аз вече няма да ги ползвам,след като открих несответствие в количеството протеин обявено на предната страна на 100%Whey 4000 и това което е написано отзад,днес се сблъсках с ново такова,некратко:разглеждах им каталога и се спрях нааминокиселините  BCAA,в каралога пише :Единична доза:3 капсули>Леуцин-750мг;Изолеуцин-375мг;Валин-375мг.Реших да си ги купя и след като ги купих какво открих,отзад пише:дозировка-3капсули.състав в една доза:Леуцин-250мг;Изолеуцин-125мг;Валин-125мг!Ако това е състава на една капсула ОК,но ако е на една доза егати и разминаването!Продавача ми препоръча на Оптимум,те бяха по скъпи но и повече броики,каза че в съцност излизали на една цена,като се има предвид съдаржанието на една капсула!
Какво мислите,има ли и други продукт на които сте забелязали нередности,относно това което пише?

02.02.06
22:51

някои да е пробвал креатина на П&Б да ми каже има ли ефект има ли смисъл да си купвам на П&Б или напрау да си зема креатинче на НУТРИМ

02.02.06
23:03

[quote author=“CTe4KuH”]някои да е пробвал креатина на П&Б да ми каже има ли ефект има ли смисъл да си купвам на П&Б или напрау да си зема креатинче на НУТРИМ

Нема да има неква съществена разлика...земи си който ти падне,но иначе добре си се спрял на Нутрим,те са мнохо хубави.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1