Проблем с зърната!!!

01.02.06
15:49

Миналата седмица в предаването на Недик се обади зрител,който каза,че има проблем със зърната(били отпуснати и когато е студено се оправяли)и тои му препоръча NOLVADEX.Аз имам същия проблем и съм на 14 и не знам дали няма да ми навреди?

Thames Valley Travellers

01.02.06
15:55

ами значи нолвадекса е лекарство което се използва при стероидни цикли и то предпазва за да не се получи този ефект но мисля че след като имап този проблем тои няма да ти помогне  8)

zweio

01.02.06
16:26

Дам и аз така мисля. Не се притеснявай при много хора го има това. Във всяка клиника за естетична хирургия могат да те отърват от този проблем. Предполагам няма да е повече от 100 лв.

01.02.06
17:25

нема нужда да го използваш. този проблем е срещан в побертета. би трябвало след няколко години да се стегнат. това е свързано с хормоналниа баланс в организма и при подрастващите организми тои е по-различен(говорим в случай че нямаш гинекомастия защото това си е сувсем друго нещо). в твоя случай предполагам просто трее да изчакаш.

01.02.06
17:36

[quote author=“no_fate”]Миналата седмица в предаването на Недик се обади зрител,който каза,че има проблем със зърната(били отпуснати и когато е студено се оправяли)и тои му препоръча NOLVADEX.Аз имам същия проблем и съм на 16 и не знам дали няма да ми навреди?

ако си по мазничък, също може да ти се получи. Ако положението е сериозно обаче обърни се към личния лекар

ivaivalito

01.02.06
19:40

виж сегас като бях колкото теб и аз имах същия проблем на тая възраст е нормално

01.02.06
22:34

И аз съм така... стягат се при сменяне на температурата или при физическо наторване само.  :?
Винаги са били така, откакто се помня.
Кога е нормално да се оправи и има ли въжмостност да си остане така ?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1