Проблем с коремни мускули и застой в килограмите

07.02.06
09:14

Здравейте!

Преди 5-6 месеца спрях да тренирам футбол и с времето започна да ми се образума корем, т.е. имам си плочки, но в по-долната част не се жидат ами е издурои мазно някакво и стои супер гадно. От 2 месеца и малко ходя редовно на фитнес, но какво ли не ми показаха и пак не се маха. Някой може ли да ми каже какво да правя??? в края на всяка тренировка, дори и когато не съм на тренировка правя яко коремни преси.Това ми е най-големия проблем с корем.Дано някой помогне.
И другият ми проблем... не съм качил един килограм, а трябва да кача задължително. Ям здраво, пия протеини, ама не и не, напротив наедря ми мускулатурата и стана даже по-мастна, а на тренировка блъскам здраво. МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!!!
Благодаря! 8)

zweio

07.02.06
09:45

От една страна искаш да качваш маса от друга искаш да свалиш корема  :) Това се дължи на неправилно хранене. Според мен трябва да разделиш храненията си на повече пъти през деня и на по-малки порции. Така ще предотватиш по-нататъчно разширяване на стомаха. Най-добре прочети темите в “Хранителни режими за покачване на теглото”.

07.02.06
10:00

еми и аз малко не можах да те разбера - искаш да качиш кила , но и искаш да свалиш килограми ... нз човек  , не много компетентен но нещо не мога да ги свържа тия двечките ! Виш как се храниш може там да е проблема
п.п. - е ти като правиш коремни преси нема да го стопиш тва коренча  ( прави колело , НВД и ..... )

07.02.06
10:16

[quote author=“svetkos”]Здравейте!

Преди 5-6 месеца спрях да тренирам футбол и с времето започна да ми се образума корем, т.е. имам си плочки, но в по-долната част не се жидат ами е издурои мазно някакво и стои супер гадно. От 2 месеца и малко ходя редовно на фитнес, но какво ли не ми показаха и пак не се маха. Някой може ли да ми каже какво да правя??? в края на всяка тренировка, дори и когато не съм на тренировка правя яко коремни преси.Това ми е най-големия проблем с корем.Дано някой помогне.
И другият ми проблем... не съм качил един килограм, а трябва да кача задължително. Ям здраво, пия протеини, ама не и не, напротив наедря ми мускулатурата и стана даже по-мастна, а на тренировка блъскам здраво. МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!!!
Благодаря! 8)

И аз имам същия проблем,но това си е до процента мазнини и освен това под пъпа няма плочки да знаеш

07.02.06
22:01

[quote author=“svetkos”]Здравейте!

Благодаря! 8)

ти сам си си отговорил на въпроса за мазното на корема. Здравото хапване и плочките нещо не се траят по между си и много рядко можеш да ги намериш заедно. Щом си тренирал активно футбол е нормално след спирането му метаболизмът да се забави и да почнеш да трупаш мазно. Само фитнесът няма да те оправи, трябва си НВД и да си регулираш храненето за напред.

08.02.06
18:46

Благодаря ви много момчета!!! Много ми помогнахте за напред! Ше видим ефекта , а и ще си взема термоколан так както се нарича и ще въртя доста повечко колело :))). Благодаря ви още веднъж!!!
Живи и здрави!!! :)

SI

11.02.06
23:16

Единствения на4ин да изкараш пло4ките е да правиш кардио!!!КОРЕМНИТЕ ПРЕСИ НЕ ГОРЯТ МАЗНИНИ ПО КОРЕМА!!!

11.02.06
23:28

връткам здраво колело вече, вярно за пръв път,ама като за начало
вчера например завъртях 20 км за 35 минути и изгорих около 420 калорий(над 400 беше 100%), та това как е???

SI

12.02.06
01:05

Зна4и ако искаш да гориш въртиш при ниско съпротивление бързо.На периоди 2 мин се 1 те гони Тигар 3 се 1 ве4е си му избягал:)Късмет

12.02.06
08:55

според мен тичанете е по-добре от колелото

12.02.06
11:11

sub_eleven може да е така ама се пак при тичане се губи и ММ  :twisted:

12.02.06
17:58

Спам
Ако няма какво да добавиш по темата не пиши !!!
DJGorgio-Astor

13.02.06
19:36

добре де, а черен хляб може ли да ям и той лепи ли се??? Просто колкото и да ям, ако не хапна малко хялб, не се наяждам :)

SI

13.02.06
21:36

Еми ще търпиш.Ако искаш да постигнеш нещо ще трябва да минаваш през много лишения.Запомни го.Късмет

13.02.06
21:40

[quote author=“SilentHill”]Еми ще търпиш.Ако искаш да постигнеш нещо ще трябва да минаваш през много лишения.Запомни го.Късмет

Tака да бъде!!! Благодаря!!! От утре никакви тестени изделия! хахаха :)

14.02.06
10:26

[quote author=“svetkos”]добре де, а черен хляб може ли да ям и той лепи ли се??? Просто колкото и да ям, ако не хапна малко хялб, не се наяждам :)

Яж 1 - 2 филии Бонус за закуска, през другото време не е желателно.

21.02.06
20:50

[quote author=”Петко К”][quote author=“svetkos”]добре де, а черен хляб може ли да ям и той лепи ли се??? Просто колкото и да ям, ако не хапна малко хялб, не се наяждам :)

Яж 1 - 2 филии Бонус за закуска, през другото време не е желателно.

ok… това да се чува, че иначе все едно не съм ял... :) Благодаря!

21.02.06
22:06

Ето ти храни подходящи за НВД.
-ядки
-месо и месни изделия
-яйца
-риба и морски деликатеси
-семена
-мляко (пълномаслено) и млечни изделия (сирена, извари, кашкавали и др.)
Но може да ядеш по 2-3 филийки пълнозърнест хляб та даже може и по повече,но незнам иначе трябва да се консумират въглехидрати,но по малко и да са сложни ето няколко примера.
-овесени ядки
-пълнозърнест хляб
-ориз и оризови изделия
-картофи, картофени каши
Гледай това да са ти източниците на въглехидрати.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1