Искам чиста маса!

Наско

08.02.06
17:22

Искам да потърся компетентно мнение и се надявам да го намеря тук. Занимавам се с фитнес от месец. Целта ми е да постигна маса и обем на мускулите, но в същото време да съм възможно най-изчистен от мазнини (Колко оригинално! Сигурно всички се стремят към това, но нали съм начинаещ и не знам какво точно да правя). Тежа 70 кг. Висок съм 1,85 м. (това не е обява за запознансто ;) Вземам Мас Гейнъра на “Нутрим” и “Креатин Монохидрат” на същата фирма. Тренирам три пъти седмично, но смятам да започна 4-дневни занимания в залата. Лошото е, че нямам много време да се прибирам у нас и да ям качествена храна. Питането ми е - на прав път ли съм тръгнал към постигането на целта си или...? Ако има някой, с отговор на моя въпрос, нека го сподели. Пък аз като стана буца ще се отблагодаря ;)

08.02.06
19:48

Храната е най-важното,но като нямаш време трудна работа,но не невъзможна...Като буца ще станеш след доста време,трябва воля. По-добре виж в сайта сплитовете за маса за начинаещи,и вместо тоя гейнер си земи протеин,било то бавен или съроватъчен,пък най-добре и 2та,понеже нали нямаш време да ядеш,а от протеина се качва по-чисто за разлика от гейнера. На първо време друго не се сещам,айде успех

08.02.06
22:07

1.85/70 ... Мисля, че нямаш кой знае какви основания да се притесняваш. Слабите хора качват относително чисто, освен ако не се изгавриш жестоко с тялото си по някакъв начин :wink: .

09.02.06
00:12

Не става да качваш чисто, винаги има мазнини.Но какъв е проблема след като можеш да ги изчистиш накрая

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1