Тренировачен сплит за изгаряне на мазнини

NETP

10.02.06
23:02

Здравеите.Аз сьм начинаещ в този занаят и имам желание да се уча.Пьк нали които се учи тои ще сполучи.
Та да си доидем на думата.Имам един вапрос.Аз тренирам 3-пути в седмицата и  по принцип програмата е свалена от този сайт.
В нея пише:
1-ва тренировка-1-ви ден
2-ра тренировка-3-ти ден
3-та тренировка-5-ти ден
Но аз нямам вазможност да тренирам петият ден и права тренировката 4-ти ден.Та вьпроса ми е става ли така или трябва да внеса корекции.И ако не ставам нахален вече,какви да бьдат те?Ето я и тренировката:
1-ва тренировка:
-гарди
-бицепс
-корем
2-ра тренировка:
-граб
-трицепс
3-та тренировка:
-крака
-рамо
-корем
Това беше.

11.02.06
00:18

[quote author=“NETP”]Здравеите.Аз сьм начинаещ в този занаят и имам желание да се уча.Пьк нали които се учи тои ще сполучи.
Та да си доидем на думата.Имам един вапрос.Аз тренирам 3-пути в седмицата и  по принцип програмата е свалена от този сайт.
В нея пише:
1-ва тренировка-1-ви ден
2-ра тренировка-3-ти ден
3-та тренировка-5-ти ден
Но аз нямам вазможност да тренирам петият ден и права тренировката 4-ти ден.Та вьпроса ми е става ли така или трябва да внеса корекции.И ако не ставам нахален вече,какви да бьдат те?Ето я и тренировката:
1-ва тренировка:
-гарди
-бицепс
-корем
2-ра тренировка:
-граб
-трицепс
3-та тренировка:
-крака
-рамо
-корем
Това беше.

това е най-добрия вариант в случая според мене

11.02.06
19:36

Обърни внимание на диетата,защото тя върши работа в твоя случай, трена е да запази мах ММ

NETP

12.02.06
15:06

Мерси много за савета и извиняваи че те занимавам с глупости,ама не знаех кьм кого да се обьрна.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1