Предложете евтин протеин.

12.02.06
20:08

Ще ми предложете ли някакъв евтин протеин за маса.Ще съм ви много благодарен после.Предварително Благодаря. :)

По добре си оправи яденето избягваи евтини продукти. Все пак ако искаш си вземи Нутрим Про Голд 90 поне повечето които са го ползвали са доволни от него и ако гледаме цена качество е много добър. 1кг - 18лв - 30 дози. = 15 дни.
Така ти излиза през 15 дни да даваш по 18лв , но все пак не очакваи кои знае какъв ефект. Аз лично предпочитам ако нямам пари за нещо качесвено просто гледам да си спазвам добре хранителния режим.

RE

16.02.06
17:40

Pro Gold на нутрим ще ти свърши работа.Има го и в BILLA.

17.02.06
16:42

По добре си вземи някой гейнер !!!

17.02.06
18:39

Ми аз лично ползвам supermass 2100 na Biogame ама нз може повечето хора да не са доволни от него ама тои повече ми варши работа от гадния ПРО ГОЛД (лично мнение)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1