насипен протеин - от къде в софия

15.02.06
15:22

здравейте,
интересувам се от къде в софия може да се купи насипен протеин, чувал съм, че продават суроватъчен и яйчен, и дали имате наблюдения дали е качествен,
благодаря :D

20.02.06
14:57

От SNC нс пиротска -> sncway.com

Преди си копувах и съм доволен.

20.02.06
16:53

извинявай, би ли казал къде по-точно се намира на пиротска този магазин и какво точно си ползвал, аз искам да си взема протеин за по-чисто качване на мускулна маса, дай съвет, блъгодаря :D

20.02.06
23:18

[quote author=“handsome”]извинявай, би ли казал къде по-точно се намира на пиротска този магазин и какво точно си ползвал, аз искам да си взема протеин за по-чисто качване на мускулна маса, дай съвет, блъгодаря :D

Аз знам къде се намира от халите малко нагоре 20-30м някъде и ще го видиш,а иначе продукти не съм използвал от тях.

21.02.06
00:59

Ами имат сайт бе братле виж по подробно №12 бяха

19.03.06
15:41

малко offtopic вкарвам но за да не се сърди АСТОР че пускам теми преди да чета да питам за насипния протеин.И аз го видях в Бургас в един магазин цената не я помня ама тънка беше но не това е въпроса ми просто ми е интересно дали имате някаква идея от къде го вземат тоя протеин? Всмисъл по малко от различни марки или как?

20.03.06
11:13

или малко от различни продукти :) ама нз де може да случиш и на добър аз веднъж си бях взел

20.03.06
13:59

[quote author=“handsome”]здравейте,
интересувам се от къде в софия може да се купи насипен протеин, чувал съм, че продават суроватъчен и яйчен, и дали имате наблюдения дали е качествен,
благодаря :D

Ако бях на твое място - преди да го пия, бих го дал на ХЕИ за проверка на % белтъчно съдържание. За всеки случай - да знаеш какво пиеш.

20.03.06
14:10

ако ще си купуваш такъв протеин откажи се!Според мен е глупост и хвърляш парите си на вятъра.Един бог знае какво има в тея насипните протеини.По-добре събери малко повече пари  и си купи нещо друго,макар и след време

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1