Потходяща смяна на програма..

MA

16.02.06
19:21

Тренирам от 5 месеца като почнах бях 72 кг., 33,4 см. рака...сега съм 89 кг., 37,7 рака..
Тези 5 мес. тренирам по следната програма:
Пон.  Гърди,Рамо,Бицепс
Вто.  Гръб,Трицепс
Ср.  Почивам
Чет.  Като ПОН..
Пет.  Като Вт.
Съб. и Нед. Почивка

Та Крака не правя защото доста съм тичал и мисля че са достатачно развити..Прасеца ми е 44 см.
На 17 години висок съм 1,86 м.......
Сега вече е време да сменя програмата и искам да дадете съвет за някакво потходящо продалжение
та Събота и Неделя няма да мога да тренирам защото Работя....
Другото което искам да попитам как да намеся Мъртва тяга и Клекове знам че от тях се расте много...
Мерси Предваритално...

16.02.06
20:03

[quote author=“MatoHari”]Тренирам от 5 месеца като почнах бях 72 кг., 33,4 см. рака...сега съм 89 кг., 37,7 рака..
Тези 5 мес. тренирам по следната програма:
Пон.  Гърди,Рамо,Бицепс
Вто.  Гръб,Трицепс
Ср.  Почивам
Чет.  Като ПОН..
Пет.  Като Вт.
Съб. и Нед. Почивка

Та Крака не правя защото доста съм тичал и мисля че са достатачно развити..Прасеца ми е 44 см.
На 17 години висок съм 1,86 м.......
Сега вече е време да сменя програмата и искам да дадете съвет за някакво потходящо продалжение
та Събота и Неделя няма да мога да тренирам защото Работя....
Другото което искам да попитам как да намеся Мъртва тяга и Клекове знам че от тях се расте много...
Мерси Предваритално...

Добри постижения братле!Мене раката трудно ми върви!Само немога да разбера що ги въртиш!малко е тапо!Не ти ли ива в повече понеделник гърди,рамо че и бицепс!Колко време стоиш в залата?

16.02.06
20:19

мъртвата отива при гърба или при краката (които ти не правиш-което не е похвално:) )съответно за гръб или за задно бедро , а клека е незаменимо упражнение за долната част на тялото , така че ти препоръчвам да почнеш и краката

П.П. чудно как не си претренирал с тая програма :roll:

MA

16.02.06
23:38

Еми първия месец ми беше тещко ама се свиква начи понеделника тренировката ми е около час  и 40-50 мин...Е добре  ако правя клекове ще ми пораснат ли краката още....и  още никои не даде с каква програма да продалжа че изоставам при гардите....

VI

17.02.06
00:48

Намали малко това тренировъчно време, много е. Ако не взимаш добри суплементи след тренировка си е направо самоубийствено да висиш толкова в эалата. Направи си една програма в която тренираш всяка група по веднъж седмично например, эа да можеш да отделиш на всяка група нужното внимание и да имаш по голям прогрес. Вкарай краката. Не иэлиэай с номера Те са ми раэвити эащото в един период от време ще съжаляваш че не си ги правил още в началото. Пробвай следната програма-
Пон. Гърди - Щом ти иэостават с тях эапочни седмицата. В тоэи ден ще правиш само гърди эатова можеш да си поэволиш повечко упражнения эа тях. Комбинация от - лег, повдигане на дъмбели от полулег, кофички и флай като эа финал би свършила добра работа.
Вто. Бицепс и трицепс
Четв. Гръб и Трицепс
Пет. Крака - Каэваш че са раэвити и эатова ги оставям последни. Все пак обърни им и на тях внимание.
Успех

VI

17.02.06
00:49

Четвъртък е гръб и рамо. Сори эа грешката.

MA

17.02.06
12:09

Това много ми харесва МЕРСИ много Vincent….От Март я сменям дано има напредак....Петак ще правя Крака,Корем,Предмишница като за  краката ще бласкам за още повече релеф...Мерси Пак....

17.02.06
20:12

Крака задължително, клишето “добри са ми” не става, ще съжаляваш след време

MA

17.02.06
21:08

Е начи ги почвам и тях...само да не станат прекалено голями...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1