Коя е по-добрата програма според вас?

19.02.06
01:00

Значи тренирам от една година и до сега тринирах по следната прогама:
-гърди, бицепс и предмишница
-почивка
-гръб, трицепс и трапец
-рамо, крака и корем
-почивка и от начало

Ся си зех креатин и гейнер и си карам пак по нея!
мисля след 2 месеца някъде или когато свършат да  вкарам малко разнообразие и да почна така
-гърди, рамо и трапец
-почивка
-бицепс, трицепс (супер серий) и предмишница
-почивка
-гръб, корем и крака или кардио (да ги редувам)
-почивка и пак от начало

Иначе правя всичко по 3 серий , по 3 повторения , 12,10 и 8, като качвам килата,
а преди правех за малка мускулна група по 2 и за голяма по 3 упражнения,
всечко 4 серий по 8 повторения като 2 и 3та серия с повече кила.
на 16 години съм, 180 см, 80 кила, ръка 36/37 и гърди 105.

19.02.06
11:03

Ммм 2-рата програма не струва,1-вия горе долу става.Преди имаше една тема за сплитовете в която бяха казани много добри и смислени неща,може да я потърсиш.Ама се чудя откаде ви идват на акъла някви такива сплитове :?: Не се мъчете да си измисляте някакви екзотични програми,тренираи си по някои обикновен 3-дневен или 4-дневен сплит,храни се добре,тренираи си здраво и резултатите ще доидат.Ето ти 2 класически сплита по които можеш да тренираш:
1гърди-бицепс
2крака
3почивка
4гръб
5рамо-трицепс
6почивка(1-2дни)

1Гърди, трицепс
2почивка
3Гръб, бицепс
4почивка
5Крака, рамо
6почивка

20.02.06
20:26

Е що да не струват! 1вата се е голяма с малка мускулна група + корема & трапеца, във втората съм го нагласил така, че да ми дойдат ръцете в един ден и да ги блъскам на суперсерия. Гърдине и рамото мисля че добре съм ги съчетал, щот не кат права гърди, не се натоварва рамото и обратно. А гърба като права, включвам и корема и краката. Малко тежко, чи има 2 големи мускулни групи, ама краката и гърба нямат нищо общо. Мисля че добре съм ги подредил. А е то аз сичко пробвам и гледам кое най - добре ми се отразява, шот то за секи си е индивидуално!

RO

20.02.06
20:28

:lol:

Ще престанеш ли да спамиш форума или да вземаме мерки !!!!
ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА
DJGorgio-Astor

20.02.06
22:35

[quote author=“RoniKolman”]:lol:

Ти кво правиш . Къв е тоя пост , ако гониш брой мнения по добре хващай пътя и на село..
сорка за коментара ама къв е тоя спам..
Та за програмата ,може да продължиш със същата , нали до сега си правил 3 упр. с 3 серии . АКо искаш може да пробваш с 4 упражниения със същия брой серии , има стаж 1 година и мисля че би имало добър ефект -ако искаш пробвай и сам ще усетиш..

6tangata

21.02.06
20:07

Така Според мен и двете програмки са меко казано кофти за да не използвам по силни думи Много ми е интересно как може да сложиш крака и гръб в един ден Това са двете най големи мускулни групи а ти искаш да ги натовариш и двете в един ден Малко ще ти е трудно Краката ги прави отделно самостоятелно не ги комбинираи с друга мускулна група Обаче ги тренирай здраво и ще видиш че след една здрава трениоровка за крака няма да имаш сила и за гръб Бицепс-трицепс е добре обаче ако тренираш продължително ръцете по този начин ще привикнат на тренировката и с течение на времето вече няма да има ефект от суперсериите А на мускула му трябва шок и стрес за да расте Ако те интересува нещо питай Във форума има достатъчно хора които могат да ти дадат добри съвети 8)

А и още няколко съвета относно 1-вата програма Според мен е по добре да тренираш трапеца с рамото ама не да го претупаш на бързо има достатъчно упражнения за трапец Даже може да пробваш да го тренираш в началото на тренировката за рамо а не накрая Освен това добра комбиинация е рамо-трицепс Има наи различни комбинации Но както каза Obelka не си измисляйте някакви нови и екзотични програми и сплитове Ако те интересуват упражнения за конкретни мускулни групи-питай

Не пускай поредни постове моля !!! Ако имаш да добавиш нещо използвай бутона “промени” !!! Обединих ти поста
DJGorgio-Astor

22.02.06
00:37

Аз си избрах тази. Сега се чудя какви точно упражнения да вкарам.
1гърди-бицепс
2крака
3почивка
4гръб
5рамо-трицепс
6почивка(1-2дни)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1